Nobel biocare

Nosies operacijų nauda – daugiau nei akivaizdi

nosies plastika

Patyrėte traumą, kurios dėka jūsų nosis atrodo netaisyklingos formos? Nosies lūžių sukeltos komplikacijos gali būti daug rimtesnės nei manote. Jeigu jus kankina tik estetikos trūkumas, tuomet šaunu, tačiau jeigu patiriate ir miego sutrikimus, tuomet tai gali būti rimtesnės problemos signalas. Nosies operacija neretai atliekama ne tik siekiant sukurti gražesnį veido vaizdą, bet ir siekiant atkurti kokybišką kvėpavimo funkciją. Nors tai vadinama plastinėmis operacijomis, nereikėtų to sieti vien tik su grožio procedūromis.

Nosies operacijos būtinybė kai kuriems yra akivaizdi

Nors daug pacientų dėl nosies lūžių kreipiasi į plastikos chirurgus, dažnai jie klysta galvodami, kad pagerinus estetiką, viską susitvarkys. Aiškiau kalbant, patyrus traumą, reikėtų išsiaiškinti ar nėra papildomų problemų. Tai labiausiai liečia atsiradusius nemalonius pojūčius – sunkesnį kvėpavimą, nuolatinę slogą. Jeigu po traumos jaučiate, kad jūsų nosis per daug dažnai yra užsikišusi ar visada atsiranda sloga, vadinasi jūsų trauma yra daug rimtesnė.

Minėtos problemos signalizuoja, jog trauma sukėlė pertvaros deformaciją, kurios dėka ir jaučiate minėtus nemalonius pojūčius. Tokių problemų sprendimui gali prireikti ne tik paprastos plastinės operacijos. Jums gali prireikti ir nosies pertvaros korekcijos tam, kad vėl galėtumėte kvėpuoti taip, kaip anksčiau.

Nosies pertvaros korekcija gali būti atliekama kartu su estetinės korekcijos operacija t.y. vienos operacijos metu gali būti koreguojama pati pertvara bei atstatomas prieš tai buvęs jūsų nosies grožis.

Plastikos chirurgija yra ne pigi, bet kai kuriais atvejais – neišvengiama

Klaidinga manyti, kad plastikos chirurgams išleidžiamos pinigų sumos vėliau neatsipirks. Pirmiausia reikia įvardinti faktą, kad po nosies operacijos žmogus nebejaučia diskomforto. Jis gali nevaržomai bendrauti su aplinkiniais žmonėmis, dingsta stresas ir nerimas. Vien pastarųjų simptomų atsikratymas smarkiai pagerins gyvenimo kokybę. Stresas ir nerimas gali sukelti itin rimtas ligas, tad vien ši operacija gali kardinaliai pakeisti jūsų gyvenimą į gerąją pusę.

Nemaloni savijauta rytais taip pat gali būti viena iš nosies pertvaros deformacijos sukeliamų problemų. Tad, pertvaros operacija taip pat nenueis per niek ir išleisti pinigai atrodys it niekis žinant, kokia miego kokybe dabar džiaugsitės. Miegas yra be galo svarbus kiekvienam žmogui. Tik nuo jo priklauso kaip jausitės dienos metu.

Nors šios dvi operacijos ir kainuoja gana nemažai, tačiau jos gali būti neišvengiamos, jeigu susiduriate su minėtomis problemomis. Nuolatinis stresas ir nerimas bei kvėpavimo sutrikimai nėra tokie nesklandumai į kuriuos verta numoti ranka, nes laikui bėgant, galite patirti dar didesnes išlaidas gydant jau kitas dėl jų atsiradusias ligas.

https://ficlinica.lt

TAIP PAT SKAITYKITE