Mollers

Naujovės grožio srityje: procedūros su kregždžių seilėmis, lašišos DNR bei asilių pienu

Renovacija

Inovacinio grožio ir estetikos centro „Renovacija“ įkūrėja, profesionali kosmetologė Džeralda Kalinauskaitė nuolat domisi grožio srities inovacijomis, gilina teorines ir praktines žinias, todėl klientėms gali pasiūlyti naujausias grožio procedūras, kurių efektyvumas prilygsta plastinėms operacijoms.

Pačios naujausios procedūros atliekamos moderniuoju „4D HIFU“ aparatu, taip pat kosmetologė siūlo išbandyti procedūras su asilių pienu, kregždžių seilių ekstraktu bei lašišos DNR.

Džeralda, „4D HIFU“ aparatu atliekamas veido odos patempimas be skalpelio. Papasakokite, kaip vyksta ši procedūra?

Taip, tai – tiesa. Galima sakyti, kad tai – inovacinė fokusuoto ultragarso garso procedūra, suteikianti galimybę nechirurginiu būdu atlikti efektyvų veido ir kūno odos patempimą.

Buvo atlikta daugybė klinikinių tyrimų, kurie patvirtino, kad „4D HIFU“ pasižymi saugia ultragarso technologija, todėl atliekant procedūrą nepažeidžiami jokie audiniai net jei ultragarsas prasiskverbia giliau nei lazeris, pasiekdamas SMAS sluoksnius (daugiau nei 4,5 mm odos paviršiaus). Būtent šį sluoksnį plastikos chirurgai pakelia operacijos metu.

Sufokusuota stipri karšta ultragarso srovė suaktyvina visus fibroblastus, todėl prasideda elastano ir kolageno gamyba. Suaktyvinamas odos atsinaujinimo procesas: oda tampa stangresnė, elastingesnė, mažėja jos glebumas, nyksta raukšlės, akivaizdžiai matomas odos patempimas.

Su šiuo aparatu vos per kelis vizitus galima sumažinti ar net visai panaikinti pagurklį, o pasmakrės odą padaryti daug stangresnę ir elastingesnę. Rezultatai ypač gerai matomi smakro srityje, nes po procedūros sumažėja arba visai dingsta pagurklis, išryškėja žandikauliai, skruostai, išsilygina kakta – atrodo, lyg būtų atliktas patempimas.

Taip pat šiuo aparatu galima padailinti kitas problemines kūno vietas: sumažinti arba visai panaikinti ant šlaunų ir užpakalio susikaupusį celiulitą, pastangrinti suglebusį pilvuką ar tonusą praradusią rankų odą. „4D HIFU“ puikiai tinka ir toms moterims, kurios nori atstatyti  po gimdymo elastingumą praradusį ir  suglebusį pilvuką.

Kiek trunka procedūra ir kiek laiko galima džiaugtis jos rezultatais?

Procedūra trunka maždaug pusantros valandos. Ji jaučiama, bet tikrai nėra skausminga. Rezultatas išlieka maždaug metus. Po metų vėl reikėtų procedūrą pakartoti. Procedūros negalima  daryti nėštumo metu, sergant onkologinėmis ligomis, galvos kraujotakos sutrikimais, karščiuojant, protezus.

Kokias dar inovaciniame grožio ir estetikos centre „Renovacija“ grožio procedūras išskirtumėte ir rekomenduotumėte išbandyti?

Viskas priklauso nuo klientės ar kliento ( turiu tiek pat klientų vyrų, kaip ir moterų) poreikių, odos būklės ir amžiaus. Kiekvienam procedūrą paskiriu tik nuodugniai apžiūrėjus ir įvertinus veido ar kūno odos būklę.

Viena naujausių ir tikrai efektyvi veido odos stangrinimui skirta grožio procedūra, atliekama su unikaliu, mokslininkų išrastu, kregždžių seilių ekstrakto ir lašišų DNR kokteiliu. Lašišų DNR gauta iš lašišos biologinių (PDRN) komponentų. PDRN komponentai yra biologinės molekulės, vadinamos polideoksiribonukleotidu (PDRN). O kregždžių seilių ekstraktas išgaunamas iš kregždžių lizdų.

Šis unikalus kokteilis  specialiu HIDRO FACE aparatu „įvedamas” į veido, kaklo ar dekolte odą. Tai labai efektyvus kokteilis, skirtas veido odai jauninti. Dėl sudedamųjų dalių skatinama  odos regeneracija, stabdomi odos senėjimo procesai. Taip pat oda drėkinama, maitinama ir  gaivinama, stangrinama, skaistinama,  jai suteikiamas liftingo efektas  ir natūralus švytėjimas.

Po procedūros oda atrodo daug skaistesnė, elastingesnė ir švytinti. Tai itin stiprus ir efektyvus kokteilis, skirtas veido odai atjauninti.

Inovaciniame grožio ir estetikos centre „Renovacija“ atliekama ir  e asilių  pieno procedūra. Kam ją rekomenduotumėte?

Ši procedūra ypač tinka tiems klientams ir klientėms, kuriuos vargina veido odos raudonis bei trūkinėjantys kapiliarai. Asilių pienas turi  daug gerųjų savybių. Tai naujovė grožio srityje,  kuri tikrai labai efektyvi –   padeda sumažinti veido raudonį ir sustiprinti kraujagyslių sieneles. Nors, sklando legendos ir istoriniuose šaltiniuose rašoma, kad Egipto karalienė Kleopatra, siekdama išsaugoti odos jaunatviškumą, maudydavosi būtent  asilių piene.

Be šių naujovių  inovaciniame grožio ir estetikos centre „Renovacija“ atliekama ir daugiau veido ir kūno grožio procedūrų.  Kiekvieno žmogaus veido oda unikali – todėl labai svarbu ateiti, konsultuotis ir išsirinkti labiausiai tinkančias ir efektyviausias procedūras. Kainos mano grožio salone tikrai prieinamos kiekvienam. Nuolatiniams klientams už lojalumą ir draugystę visada atsidėkojo nuolaidomis.

Kontaktai:

  • Jono Basanavičiaus g. 7, Vilnius
  • Informacija ir registracija tel. + 370 659 44 440
  • Feisbuke: Dzeralda Kalinauskaite

TAIP PAT SKAITYKITE