Sebamed

NATULA veido, kūno kaukė su Opokos uoliena

Veido ir kūno kaukė NATULA

Atraskite Natula veido ir kūno kaukę su ypatinga opokos uoliena, kurios kilmė slypi Lietuvos žemėse. Šis unikalus mineralas, sukurtas gamtos rankų per tūkstančius metų, yra grynas ir natūralus odos grožio eliksyras. Kai užtepsite Natula kaukę su opoka, jūsų oda bus apgaubta švelniu, mineralais praturtintu šydu, kuris valo, maitina ir atgaivina. Opoka, natūralus gamtos lobis, kruopščiai surinktas ir paruoštas, įsigeria į jūsų odą, pašalindamas nešvarumus ir suteikdamas jai natūralų spindesį. Kaukė ne tik valo, bet ir maitina odą, prisotindama  kalciu ir siliciu. Opoka švelniai šalina negyvas odos ląsteles, skatina ląstelių atsinaujinimą ir suteikia odai švelnumo bei švytėjimo.  Kiekvieną kartą, kai naudojate Natula veido ir kūno kaukę, pajusite, kaip gamtos ramybė ir jėga persmelkia jūsų odą. Tai rankų darbo kūrinys, be jokių cheminių priedų,  todėl tinka net ir pačiai jautriausiai odai. 

Veido kaukė NATULA

Natula kaukė, tinkama visų tipų odai, yra jūsų kelias į natūralų grožį ir sveikatą. Tarptautinė J.S. Hamilton kosmetikos tyrimų laboratorija patvirtino, kad opokos uoliena turi nuostabių savybių, kurios gerina odos elastingumą ir stangrumą, lygina odą, reguliuoja sebumo išsiskyrimą, mažina paraudimus ir suteikia odai vienodą, švytinčią išvaizdą.

Pasinerkite į gamtos glėbį su Natula kauke ir leiskite opokai rūpintis jūsų oda. Tegul jūsų veidas ir kūnas spinduliuoja sveikata ir natūraliu grožiu, atspindėdami gamtos tyrumą ir stiprybę. 

Natula – tai gamtos prisilietimas, kurį mes su meile  pristatome Jums!

Natula

TAIP PAT SKAITYKITE