Nobel biocare

Karališka dovana – MERSEA Negyvosios jūros purvas

Mūsų odai labai svarbu gauti pakankamai mineralinių medžiagų, palaikyti odos tonusą. Jos atsakas į mineralų trūkumą – pernelyg ankstyvas odos senėjimas ir raukšlės.

Tarp Izraelio ir Jordanijos esančiame slėnyje plyti nenutekamas druskingas ežeras, dar vadinamas Negyvąja, Mirties arba Sūriąja jūra.

Negyvoji jūra – giliausia įduba Žemės rutulyje bei vienintelis vandens telkinys pasaulyje, kuriame mineralų yra pakankamai, jog turėtų realų poveikį žmogaus organizmui. Graikai bei romėnai šį paslaptingą vandens telkinį vadino Asfalto jūra (graikiškai asfaltas – kalnų derva), nes į jos paviršių nuolat išplaukia gelmėse iš naftos susidariusi gamtinė derva.

Negyvojoje jūroje mineralų kiekis yra apie 750 g litrui. Labai didelė magnio, kalio, kalcio, bromo ir jodo koncentracija atpalaiduoja raumenis ir ramina nervų sistemą, spartina odos ląstelių medžiagų apykaitą. Druskingas Negyvosios jūros vanduo puikiai padeda sergantiems psoriaze, neurodermitu, egzema, turintiems odos išbėrimų, kamuojamiems reumato ir artrito, patyrusiems sunkių traumų, kenčiantiems nuo chroniško bronchito, sinusito, bronchinės astmos. Negyvosios jūros vanduo turi uždegimus malšinančių ir antiseptinių savybių, saugo nuo peršalimo ir infekcijų, mažina skausmus.

Negyvosios jūros pakrantėse daug ištirpusio nuo druskos juodojo purvo. Šis purvas – per milijonus metų susikaupusios mineralinės nuosėdos ir organinės medžiagos, kurios plačiai naudojamos kosmetikoje ir medicinoje.

Per tūkstančius metų natūralus Negyvosios jūros purvas absorbavo didelę mineralų koncentraciją, taip įgydamas unikalių ir niekur nepakartojamų savybių bei gydomųjų galių. Negyvosios jūros purvas turtingas įvairiais mineralais ir mikroelementais, didele magnio, kalcio, kalio, chloridų, cinko, ličio, chromo, geležies, jodo, bario ir kt. Taip pat jis turtingas kvarcu, žėručiu, kaolinu, bromu, variu, cinko druskomis ir kt. Purvas gerina medžiagų apykaitą, neutralizuoja toksinus, tonizuoja, maitina, glotnina odą, stiprina jos jungiamąjį audinį ir didina elastingumą. Negyvosios jūros purvas pagerina kraujo cirkuliaciją ir odos ląstelių atsinaujinimą, šalina negyvas odos ląsteles, detoksikuoja odą, giliai valo, pašalina nešvarumus ir negyvas ląsteles bei drėkina odą, atskleidžiant daugiau jaunatvišką bei energingesnį odos sluoksnį. Tai ne tik puiki grožio priemonė, padedanti atsikratyti antsvorio, celiulito, bet ir gamtinis vaistas. Negyvosios jūros purvas naudojamas gydant odos, judamojo aprato, nervų sistemos, virškinimo sistemos, mažojo dubens organų, kvėpavimo takų susirgimus. Jis sėkmingai naudojamas ne tik dėl odos problemų gydymo, kaip dermatitas, psoriazė ar egzema, bet ir raumenų bei sąnarių maudimui ir skausmui malšinti, veido procedūroms.

MERSEA DEAD SEA – vienintelė Lietuvoje – visame pasaulyje pripažinta – Izraelio gamintojų  Negyvosios jūros kosmetika, kuri sukurta siekiant sugrąžinti odai sveiką išvaizdą, natūralų elastingumą, atjauninti ją bei spręsti odos problemas Negyvosios jūros sudėtinių dalių pagrindu.

MERSEA asortimente yra ne tik kasdieninės veido bei kūno odos bei plaukų priežiūros priemonės,  praturtintos Negyvosios jūros purvu, kaip pavyzdžiui plaukų šampūnai ar veido kaukės, bet ir unikalūs, analogų neturintys Negyvosios jūros purvas bei Negyvosios jūros druskos ar muilai, pasižymintys išskirtinėmis odos atstatomosiomis bei gydomosiomis savybėmis. Unikalus MERSEA gamintojų produktas – Negyvosios jūros mineralų kremas, praturtintas Negyvosios jūros purvu, kuris ne tik aprūpina Jūsų odą visais būtinais vitaminais ir komponentais bet ir apsaugo, maitina, drėkina, minkština ir ramina odą. Šis kremas taip pat naudojamas psoriazės pažeistos odos srityse, esant opoms, siekiant palengvinti bei gydyti nudegimus, niežulį, įbrėžimus bei įpjovimus, vabzdžių įkandimų, alergijų, sąnarių skausmui malšinti. Naudojant šį kremą, mėlynės išnyks, o žaizdos užgis kelis kartus greičiau.

MERSEA Negyvosios jūros purvas – tai karališka gamtos dovana Jums….

www.mersea-deadsea.eu

Taikos pr. 139, Klaipėda (PC BIG)
Tel. +370 699 74919

MERSEA DEAD SEA

TAIP PAT SKAITYKITE