Gudručio vaistinė

Kaip atstatyti dehidratuotą odą?

Dauguma mūsų esame girdėję terminą „dehidratuota oda“, tačiau kas gi iš tikrųjų įtakoja šios būklės atsiradimą?

Jūsų oda gali tapti dehidratuota, kuomet:

drėgmės lygis aplinkoje mažesnis nei 60%. Tokiu atveju svarbu naudoti kokybišką drėkinamąjį kremą, kuris padėtų išlaikyti, „užrakinti“ drėgmę odoje;

pažeistas natūralus apsauginis barjeras, tuomet oda nepajėgi išlaikyti drėgmę ir didelis jos kiekis išgarinamas į aplinką;

nesubalansuotuoje būklėje esanti oda nesugeba transportuoti pakankamai drėgmės į paviršinius sluoksnius.

Kai oda tampa dehidratuota, dažniausiai tai yra jos natūralios pusiausvyros sutrikimo požymis. Simptomai panašūs į saulės nudegimo sukeltus pojūčius. Gali būti tempimo, deginimo, niežėjimo jausmas, oda tampa nelygi, ima pleiskanoti. Sausa oda visuomet yra dehidratuota, tačiau ir riebi oda kartais netenka drėgmės. Paprastai riebi veido oda blizga dėl ypač aktyvios riebalinių liaukų veiklos, jai būdinga išsiplėtusios ir užsikimšusios poros, dažnai stebimi uždegiminiai bėrimai. Šiam odos tipui reikalinga priežiūra, skirta subalansuoti ir stabilizuoti sebumo gamybą, sumažinti išsiplėtusias poras bei atstatyti drėgmės balansą.

Natūralus odos barjeras

Kuomet riebi oda tampa dehidratuota, drąsiai galima teigti, kad yra pažeistas natūralus odos apsauginis barjeras. Liūdniausia yra tai, kad labai dažnai barjeras pažeidžiamas naudojant produktus, ant kurių užrašyta  „skirta riebiai odai“ ar „aknei gydyti“. Ilgas buvimas tiesioginėje saulėje ar kondicionuojamuose  patalpose bei hormonų įtaka taip pat įtakoja šios problemos paūmėjimą. Išeiti iš šio užburto rato įmanoma tik grąžinant odą į natūralią pusiausvyrą. Kuomet natūralus barjeras atstatomas, jis apsaugo ir neleidžia odai išgarinti per daug drėgmės, oda tampa atsparesnė bakterijų, virusų, grybelių sukeliamiems pažeidimams.

Kaip atstatyti, subalansuoti dehidratuotą odą?

Atstatant odos pusiausvyrą svarbu rinktis 100% organinius, natūralius ir netoksiškus produktus. Drėkinamieji kremai išsiskiria ne tik savo sudėtimi, koncepcija, bet ir unikalumu, nes jie gali būti maišomi tarpusavyje geriausiam gydomąjam rezultatui pasiekti. Įmaišę lašelį ORGANINIO MAITINANČIO GYDOMOJO ALIEJAUS į ORGANINĮ DIENINĮ ar ORGANINĮ NAKTINĮ gausite ne tik gilių drėkinimą, bet ir veiksmingą veido odos apsaugą bei maitinimą. Sumaišę du lašelius ORGANINIO ATSTATOMOJO SERUMO su ORGANINIU MAITINANČIU GYDOMUOJU ALIEJUMI sukursite lengvos tekstūros  drėkinančią ir astatančią veido priemonę. dr. Alkaitis ORGANINIS VEIDO PRAUSIKLIS švelniai valo ir kruopščiai pašalina nešvarumus, o ORGANINIS ATSTATOMASIS SERUMAS atkuria natūralų odos pH.

Žmogaus išorė atspindi vidų

Odos būklė atspindi viso organizmo būseną. Jeigu Jūsų mityba nesubalansuota, nepakankamai geriate vandens, sutrikęs miegas, kasdien patiriate stresą – tai oda taip pat nebus geriausioje būklėje. Todėl yra ypač svarbu įdėmiau pažvelgti į savo gyvenimo būdą, įpročius, lygiai taip pat, kaip ir rinktis kokybiškas kosmetikos priemones.

Dr. Sea kosmetika yra prisotinta natūraliais ingredientais, tokiais kaip įvairūs organiniai ekstraktai, Negyvosios jūros druska, mineralai, purvas, kurių sudėtyje gausu naudingų medžiagų, kurios stiprina bei minkština odą, apsaugo odą nuo pigmentacijos. Tuo tarpu Negyvosios jūros mineralai bei jūros dumbliai prisotina odą mineralais ir proteinais. Dr. Sea kosmetika yra gaminama Izraelyje. Kosmetikos sudėtyje nėra kenksmingų odai ingredientų – parabenų ir SLS. Natūrali gaminių formulė iš augalinių komponentų yra apdorojama aukštoje temperatūroje, kuri naudojama gaminant produktus. Dr. Sea kosmetika yra kuriama ir gaminama tik Izraelio teritorijoje, naudojant modernias technologijas, kurios padeda išsaugoti natūralias komponentų savybes.

Daugiau informacijos: www.elevita.lt

TAIP PAT SKAITYKITE