REXSAN

Hialurono injekcijos – mažoms ir gilioms raukšlėms naikinti

Hialurono injekcijos

Dėl aplinkos poveikio, natūralu, kad atsiranda įvairūs senėjimo procesai, kurie labiausiai atsispindi žmogaus veide. Tai ir saulės poveikis, prastas gyvenimo būdas, galiausiai, laikas, nuo kurio taip pat pabėgti nepavyksta nei vienam. Džiugu, kad šiuo metu yra daug įvairių metodų, procedūrų, kurios gali padėti tą skubantį laiką kiek sustabdyti ir tuo pačiu padėti žmogui atrodyti gražiau, jaunatviškiau, taip, kaip daugelis ir nori labiausiai.

Viena geriau

sių procedūrų, kuri yra naudojama veido zonoje, hialurono injekcijos. Vilniuje yra daug klinikų, kurias jas siūlo, tad svarbiausia rasti geriausius, kurie sertifikuoja savo paslaugas ir užtikrina, kad jos teikiamos legaliai.

Kas yra šios injekcijos?

Hialurono injekcijos yra sudarytos iš specialios rūgšties, kuri gaminasi žmogaus organizme. Daugiausia jos yra sąnariuose bei žmogaus akių skysčiuose. Medicinoje ši rūgštys yra išgaunama laboratorijose ir specialių bakterijų, tad galima sakyti, kad tai dalinai yra natūralus produktas.

Kadangi jo bet kuriuo atveju yra mūsų organizme, natūralu, kad jis jį labai gerai priima. Kadangi natūraliai rūgštis yra atsakingas už žmogaus odos ląstelių atsinaujinimą (ji – viena iš daugelio komponentų), suprantama, kad dirbtinė taip pat gali padėti džiaugtis kur kas gražesne oda bei ilgiau išlaikyti jos elastingumą.

Kam skirtos injekcijos?

Gana klaidingas mitas, kad injekcijos geriausiai tinka tik jau vyresnio amžiaus moterims. Tikrai ne. Juolab, ir vyrai turėtų taip pat savo kūnui skirti kuo daugiau dėmesio ir šios injekcijos yra ne išimtis.

Hialuronas padeda sutvarkyti šias vietas:

•           puikiai pasitarnauja, kai reikalingas smulkių raukšlių naikinimas.

•           siekiant atnaujinti ir atjauninti odos struktūrą.

•           padeda sumažinti raukšles aplink nosį bei lūpas.

•           tarnauja lūpų kampučių korekcijoms.

•           stengiantis sumažinti raukšles skruostų zonose.

•           kai reikia sumažinti raukšles tarp antakių.

Procedūra – neskausminga

Daugelis pacientų gali patvirtinti, kad ši procedūra dažniausiai nesukelia jokių nemalonių potyrių. Tiesa, jeigu pacientui vis tiek labai baisu, jis bijo adatų – tokiu atveju siekiant visiškai panaikinti bet kokius galimus pojūčius – tepamas anestetinis gelis.

Rezultato ilgaamžiškumas

Džiugina ir šios procedūros ilgaamžiškumas, kadangi efektas laikosi iki dvejų metų. Pradėjus laiko tarpui dažniausiai siūloma pakartotinė procedūra, kuri padės vėl odai atrodyti puikiai, o vien dėl to, kad tai bus daroma reguliariai – nebus jokios žalos Jūsų odai.

Taigi, mėgaukitės, tačiau tinkamu terminu, ne per dažnai ir rezultatas bus ilgalaikis ir tuo pačiu puikiai atrodantis.

Jeigu jums kyla kokie nors klausimai, kurie gali padėti geriau suprasti šio tipo procedūras – tokiu atveju visada siūlome tartis su specialistais, kurie jas ir atlieka. Atsakymai į klausimus dažniausiai nuramina ir padeda suprasti – kodėl ši procedūra – geriausias pasirinkimas Jums ir Jūsų veidui.

TAIP PAT SKAITYKITE