REXSAN

„Casmara“ dovana – naujam gyvenimui prižadintos kamieninės odos ląstelės

Rudeniop, po vasaros ir atostogų, daugelis ieškome greitosios pagalbos savo veido odai. Nes saulė, vėjas ir vanduo kiek paryškino pigmentines dėmes, regis, pridėjo  vieną kitą naują raukšlelę apie akis ir lūpas, ir apskritai oda tapo sausesnė, dirglesnė… Pašalinti vasaros paliktus ženklus padės stipraus poveikio „Casmara“ kosmetikos linija „Longevity“. Ji veikia tai, kas odos jaunystei svarbiausia – kamienines ląsteles.

Oda vysta, nes metams bėgant bei organizmo procesams lėtėjant, ir odos ląstelės dalijasi (t. y. dauginasi) lėčiau. O kai nėra pakankamos naujų ląstelių pamainos, oda atsinaujina lėčiau. Beje, dauginasi ne visos ląstelės, o tik kamieninės, dar vadinamos pamatinėmis. Kuo žmogus vyresnis, tuo pasyvesnės tampa šios ląstelės ir tuo mažiau jų lieka.

Daugiau nei 40 metų kosmetikos sektoriuje besidarbuojanti, mokslinę laboratoriją turinti „Casmara“ kompanija sukūrė tokią kosmetikos formulę, kuri geba paveikti mūsų odą ląstelių lygmenyje. Dar daugiau – ji veikia pačiose ląstelėse vykstančius procesus ir šio sudėtingo mechanizmo dėka geba pakeisti mūsų išvaizdą – pastebimai jaunina.

„Sukūrėme stipriai jauninančią „Longevity“ produktų liniją, skirtą naudoti klientėms namuose, o dar stipresnio poveikio procedūra atliekama kosmetikos salone“, – pasakojo „Casmara“ trenerė Ofelia Martinez, neseniai viešėjusi Lietuvoje. Per 2 dienas vykusius, įmonės „Cosmoprof Baltic“, kuri atstovauja „Casmara“ kosmetikai Lietuvoje, surengtus mokymus O. Martinez didžiausią dėmesį sutelkė būtent į šią smarkiai jauninančią.

„Longevity“ poveikis ypatingas dar ir tuo, jog veikia būtent tas odos vietas, kurioms labiausiai reikia atkūrimo, pavyzdžiui, ties lūpomis ir akimis esančias raukšleles, taip pat koreguoja mimikos raukšles. Dėl tokio poveikio „Longevity“ produktai imti vadinti intelektualia, protinga kosmetika. Nes ji pati susiranda, ką „taisyti“, kur padėti, – sakė O. Martinez.

„Longevity“ produktai aprūpina kamienines ląsteles reikalingu energijos kiekiu, užkuria energijos gamybos procesus pačioje odos ląstelėje ir taip prižadina jų „norą“ daugintis. Veiklieji komponentai ir patys yra maisto medžiagos ląstelei, tačiau sykiu jie ir pažadina visoje odoje ir ląstelėse primigusius metabolizmo bei apsauginius procesus. „Pavyzdžiui, į kosmetiką įeinantys moon light pavadinti proteinai turi dvigubą funkciją – dieną saugo mūsų kamienines ląsteles, o naktį gamina joms daugintis reikalingą  energiją“, – sakė kosmetologė iš Ispanijos.

Ji pastebėjo, jog „Longevity“ procedūra grožio salone patinka toms klientėms, kurios mėgsta išbandyti kažką nauja: „Procedūra pradedama nuo stipraus poveikio ir įdomių potyrių suteikiančios karštos cinamono ir dumblių kaukės. Taip sušildomi gilieji odos sluoksniai, o valymo procesai prasideda ne nuo paviršinio šveitimo, o iš vidaus – nuo šilumos pagreitėja metabolizmo procesai ir oda ima valytis jau pirmo procedūros etapo metu. Be to, šildomas procedūros poveikis dar ir labai malonu orams kiek vėstant“.

Per procedūrą oda aprūpinama deguonimi, o dėl produktuose esančių augalinių hormonų (fitoestrogenų) „Longevity“ linija rekomenduojama ir esant menopauzei. Fitoestrogenai stimuliuoja kolageno sintezę ir neleidžia iširti už odos stangrumą, elastingumą atsakingoms kolageno skaiduloms, todėl po procedūros kosmetikos salone bei namie naudojamos kosmetikos kurso patempiamas veido ovalas – oda tampa tampresnė.

„Rezultatas – per 4 savaites pastebimai sumažėjusios raukšlės, o bendra odos būklė bei jos kokybė – smarkiai pagerėjusi, atsiranda odos komforto pojūtis, ji spinduliuoja gyvybingumu. Oda tampa elastingesnė ir stangresnė. Ir visa tai – moksliniais tyrimais patvirtinti rezultatai“, – sakė „Cosmoprof Baltic“  vadovė Naštaša Balkūnienė.

Ji pastebėjo, jog kartais dėl stipraus poveikio klientės susipainioja ir mano, kad kosmetika – su kamieninėmis ląstelėmis: „Tačiau taip nėra. „Longevity“ kosmetika veikia stipriai, bet saugiai, nes ne svetimos ar augalinės ląstelės įnešamos į vidų, o aktyvinamos būtent nuosavos žmogaus odos kamieninės ląstelės. Dėl to pokyčiai – savaiminiai ir išliekantys“.

Daugiau informacijos:

http://shopcosmoprof.com/profesionali_kosmetika_veidui_casmara/kremai-veidui

TAIP PAT SKAITYKITE