Urinal

Biorevitalizacija – perversmas, kuris pakeitė grožio pasaulį

Biorevitalizacija – perversmas, kuris pakeitė grožio pasaulį

Šiuolaikinė grožio sfera tikrai labai plati. Ir kalbame ne tik apie plastines operacijas, kurios ir anksčiau sulaukė daug dėmesio, ir sulaukia šiuo metu. Procedūrų gausa taip pat dažniausiai atima žadą. Vienos padeda odai atrodyti kur kas gražiau, kitos – padeda sustabdyti laiką bei padėti tiek moteriai, tiek vyrui kur kas labiau pasitikėti savimi.

Viena tokių unikalių procedūrų, kuri vadinama XXI amžiaus perversmu, kuris pakeitė gyvenimą, yra biorevitalizacija. Procedūrų yra daug, tačiau būtent ši dažnai vadinama nepranokstama galimybe, kuri gali padėti odai atrodyti nuostabiai ir po procedūros tarsi nubraukti kelias dešimtis metų nuo veido.

Procedūra, kuri turi tik naudą

Vis daugiau ir dažniau naudojama biorevitalizacija yra nechirurginis grožio puoselėjimo metodas, kuris turi tik naudą, kadangi tinka visiems odos tipams ir tuo pačiu neturi jokio neigiamo rezultato. Estetinėje medicinose tai yra puiki kova su senėjimu bei jo sukeltomis odos problemomis, kurias tikrai galima nugalėti.

Procedūra buvo sukurta italų mokslininkų. Ne veltui šios šalies žmonės dažnai vadinami pačiais gražiausiais. Tai labai puikiai atspindi jų kasdienėje veido priežiūros ritualų rutinoje, kuri tikrai labai populiari skirtingo amžiaus žmonių tarpe įskaitant ir vyresnius vyrus.

Procedūros metu yra naudojamas hialuronas, kuris, žinoma, reikalingas ne tik grožiui. Tačiau būtent estetikai pasitelkiamas siekiant atkurti daugelį procesų. Jo svarbiausia funkcija yra odos drėkinimas, o būtent tada, kai oda yra tinkamai pamaitinta – ji ir gražiau atrodo, ir tuo pačiu yra elastingesnė.

O gal mezoterapija?

Greta biorevitalizacijos labai dažnai minima ir mezoterapija. Natūralu, kad žmonėms ne visada paprasta apsispręsti, kuris variantas labiausiai tinka jų atveju.

Tačiau kodėl, visgi, biorevitalizacija:

  • Jai reikia mažiau procedūrų.
  • Efektas yra didesnis.
  • Sudėtis yra geresnė.

Biorevitalizacijos rekomendacijos

Ši procedūra dažniausiai siūloma tokiu atveju, kai:

1.      Norisi išvengti laiko padarinių, tai yra, ji padeda sustabdyti senėjimą.

2.      Odos elastingumui padidinti.

3.      Stangrumui padidinti.

4.      Tai puiki pagalba sausai odai, kuri yra dehidratuota.

5.      Pagalba tokiu atveju, kai Jūsų mityba yra nepilnavertė. Tiesiog šie vitaminai – pagalba odai.

6.      Siūloma tokiu atveju, kai žmogus patiria daug streso.

7.      Tai tinka ir moterims po gimdymo.

8.      Padeda panaikinti smulkias raukšles.

9.      Tinka ir papilkėjusiai odai.

10.   Gera pagalba žmonėms, kurie rūko.

11.   Kai negražiai atrodo mimikos raukšlės.

12.   Po agresyvių odos procedūrų.

13.   Po labai kaitrių saulės vonių.

Panašu, kad jaunystės eliksyras tikrai egzistuoja. Tai yra nuostabu. Lygiai taip pat nuostabu, kad kiekvienas ir kiekviena, kurie nori atrodyti puikiai – gali pasinaudoti šia unikalia galimybe susigrąžinti jaunystę. Svarbiausia yra gera klinika ir joje – ne tik procedūros atlikimas, tačiau ir patarimai, pagalba bei atsakymai į labiausiai kylančius klausimus.

TAIP PAT SKAITYKITE