Nobel biocare

Ar gali būti, kad chirurgas nesiims jums atlikti plastinės operacijos?

plastinės operacijos

Kūno formų dailinimas specialiomis chirurginėmis operacijomis yra itin populiarus visame pasaulyje. Tačiau, ne visose šalyse medicina yra smarkiai pažengusi. Dėl to galima matyti, kad net ir į Lietuvą atvyksta žmonės iš kitų šalių tam, kad būtų pašalinami nekompetentingų specialistų darbo vaisiai. Paprasčiausiai plastinės operacijos gali būti atliekamos siekiant ištaisyti kitų chirurgų padarytą žalą. Kaip bebūtų, plastikos chirurgų paslaugos ne kiekvienam bus prieinamos.

Kokios priežastys lemia neigiamą chirurgo atsakymą?

Galvojant apie plastinės operacijos pasirinkimą siekiant patobulinti kažkokią kūno vietą, pirmiausia reikia išsiaiškinti ar atitinkate klinikų keliamas sąlygas. Kai kurie plastikos chirurgai dirba laikydamiesi etikos ir moralės normų. Būtent dėl to kartais pacientai sulaukia neigiamo atsakymo. Vienas iš pavyzdžių – jaunos merginos, kurioms susisuka galva dėl kūno formų tobulinimo. Lietuvoje gal tai ir pasitaiko retai, tačiau kitose šalyse matoma, jog net ir nepilnametės siekia gultis ant operacinio stalo ir didinti tam tikras kūno apimtis. Lietuvoje daug klinikų pasisako prieš nepilnamečių merginų plastines operacijas, kurios susijusios su kūno formų didinimu. Pavyzdžiui, kai kurie plastikos chirurgai atsisako atlikti krūtinės didinimo operaciją merginai, kuri yra nepilnametė. Tokios operacijos dažniausiai atliekamos moterims nuo 18 metų.

Kalbant apie nepilnametes pacientes ir krūtų didinimo operacijas, svarbu suprasti, kad tokioms merginoms operacijos gali paprasčiausiai ir pakenkti. Tokios procedūros turėtų būti atliekamos baigianti lytiniai brandai. Kūno formos gali keistis net iki 21 metų ar net ilgiau. Būtent dėl to krūtų didinimo operacijos yra nerekomenduojamos nepilnametėms ir labai jaunoms merginoms. Tai gali baigtis papildomomis išlaidomis, nes brendimo metu krūtinė gali smarkiai padidėti, o tada jau gali prireikti naujos operacijos tam, kad krūtinė būtų sumažinta.

Taip pat reikia paminėti, kad ne tik amžius yra viena priežasčių, kodėl negalima atlikti plastinės operacijos. Sveikatos būklė yra ypač svarbi siekiant išsiaiškinti ar operaciją atlikti būtų saugu. Jeigu sergate kraujagyslių ir širdies ligomis, dėl kurių vis dar vyksta gydymas, tuomet suprantama, kad chirurgas nerizikuos jūsų sveikata.

Plastinių operacijų sėkmė ne visada garantuota

Ypatingą dėmesį reikia skirti domėjimuisi rezultatų garantijomis. Yra tokių plastinių operacijų, kurios negarantuos tokios sėkmės, kurios galbūt tikisi pacientai. Kad ir tas pats krūtų didinimas – jeigu pasirenkamas didinimas riebalais, tai neaišku ar viskas pavyks puikiai. Po kurio laiko krūtinė gali vėl imti mažėti, o taip gali nutikti dėl reguliarios fizinės veiklos. Taip pat priminti reikia ir tai, kad ne visada riebalai prigyja šimtu procentu.

Tad, jeigu jums aktualu kaip patobulinti kūno formas, būtinai įsiklausykite į plastikos chirurgų pastebėjimus.

Apie plastines operacijas daugiau informacijos ieškokite Ficlinica.lt

TAIP PAT SKAITYKITE