Gudručio vaistinė

6 idėjos ką dovanoti mamai

Vėl netrukus sulauksime dienos, kada minime savo svarbiausio žmogaus gyvenime dieną – mamos dieną. Kiekviena mama nusipelnė šilumos, dėmesio ir meilės iš savo vaikų. Mamos dieną būtina savo mamą palepinti nuoširdžiu dėmesiu bei pačiomis geriausiomis dovanėlėmis. Norėdami nustebinti mamą vaikai sugalvoja pačių netikėčiausių idėjų. Tačiau ką daryti, jeigu į galvą neateina jokia mintis? Ką išrinkti mamai, kad ji būtų laiminga? Pristatome kelias idėjas, kurios tikimės patiks jums ir jūsų mamai.

1. Nuotraukų knyga

Turbūt vienas iš maloniausių dalykų yra gauti knygą, kurioje būtų tavo patys brangiausi gyvenimo atsiminimai. Akimirkos išliks ilgai ne tik atmintyje, tačiau atsivertus knygą iškart nukels į tą vietą, kurią pamatys nuotraukoje. Patys sudėliokite nuotraukas, kurios jūsų nuomonę labiausiai nudžiugins mamą. Galimą panaudoti nuotraukas net iš jos vaikystės ir jaunystės dienų, juk kaip džiugu bent trumpam nusikelti į vaiko pasaulį ir išgyventi tuos atsiminimus.

2. Natūrali kosmetika

Kosmetikos gaminiai yra kiekvienos moters neatsiejama gyvenimo dalis. Dauguma moterų kosmetiką naudoja kiekvieną dieną. O dar jeigu ta kosmetika stabdo senėjimą! Juk tai kiekvienos moters svajonė. Nudžiuginkite mamą padovanodami jai, pavyzdžiui, kūno ar rankų kremą su kanapių aliejumi. Šis kremas atstato natūralų odos drėgmės ir pH balansą bei sukuria mikroplėvelę, kuri saugo odą nuo išsausėjimo. Ilgą laiką naudojamas kremas sumažina senėjimo požymius ir pagerina nagų būklę. Galima drąsiai teigti, jog tai tikrai kiekvienos moters svajonė.

3. Bambukinis chalatas

Kokybiško ir gražaus chalato nusipelnėme kiekvienas, o tuo labiau – mama. Išlipus iš vonios ar šaltais žiemos vakarais įsisupti į minkštą chalatą patiktų kiekvienam. Dėl šios priežasties rekomenduojame mamą nustebinti būtent šiuo gaminiu. Bambukiniai chalatai yra tokie švelnūs, kad dažnai jie yra lyginimai su kašmyru. Taip pat jie puikiai sugeria drėgmę ir yra higieniški, tai reiškia, kad šių chalatų audinyje nesikaupia bakterijos. Praktiška ir džiuginanti dovana mylimiausiai mamai.

4. Termo apranga

Šie rūbai skirti tiek aktyviai sportuojančioms moterims, tiek toms, kurios juos planuoja dėvėti kasdieną. Pagaminti iš sertifikuoto, merino vilnos audinio. Rūbai iš merino vilnos turi savybę sugerti prakaitą, bet tuo pat metu išlikti sausi. Palaiko optimalią temperatūrą – neleidžia sušalti ir sukaisti. Taigi, puikiai tinka visoms moterims. Su jais damos gali sportuoti, dėvėti eidamos į darbą, eidamos į žygį ar visur kitur. Termo rūbai puikūs draugai kelionėse, kadangi yra tamprūs ir nevaržantis judesių.

5. Atostogos

Atostogas mėgstami visi. Mamos irgi ne išimtis. Nustebinkite mamą įteikdami jai kelialapį į SPA kurortą savaitgaliui ar ilgesniam laikui. Kad mamai būtų smagiau, dar pabandykite įkalbinti ir jos draugę vykti kartu. Jei jūsų mama nenustygstanti vietoje – jai puikiai tiks aktyvi kelionė. Pažintinė kelionė į kalnus ar dviračių žygis. Kiekvienas asmeniškai geriausiai pažįstate savo mamą, todėl padovanokite jai kelionę, kuri yra artimiausia jos gyvenimo būdui.

6. Eteriniai aliejai

Eterinius aliejus galima panaudoti beveik visur. Jie naudojami kosmetikoje, naudojami, kaip oro gaivikliai patalpose, priemonė vabzdžiams atbaidyti, puiki atsipalaidavimo priemonė – tereikia kelis lašus įlašinti į vonią ir joje pagulėti, stresas iškart pasišalins. Eterinis aliejus turi gydomųjų savybių, padeda stabdyti plaukų slinkimą. Čia tik dalis sričių, kuriose galima naudoti šį aliejų. Taigi, mama tikrai bus nudžiuginta ir sugalvos kur panaudoti šią dovaną.

Būkite tikri, kad parodytas dėmesys, šypsenos vaikų veiduose bei smulkmenėlės mamą džiugina labiausiai. Tik nuo jūsų pačių priklauso, ar mama bus laimingiausia tą dieną. Prisiminkite, kad jūsų mama yra pati pačiausia!

Visas dovanas galite įsigyti el. parduotuvėje www.green-rose.lt

TAIP PAT SKAITYKITE