Pagalvė – tai miego instrumentas, vieni su ja sutaria puikiai, kiti mėgsta pasipykti. Vieniems jų reikia didelių, kitiems mažų, tretiems minkštų ar kietų, o dar kitiems – gali jų ir visai nebūti.
Natūralu, kad pagalvės turi savo gyvavimo ciklą ir amžinos jos nebus niekada. Sakoma, kad „išsidirbinėja” tie, kurie neturi vaikų, mat jų turint, net ir ant akmens galvą padėjus, galima užmigti. Netiesa! Kad ir kelios valandos miego gali būti žymiai kokybiškesnės po dienos rūpesčių padėjus pavargusių galvą ant nuostabios pagalvės, kuri skirta tik tau… Ir tokią svajonių pagalvę, kurios nereikėtų per naktį keletą kartų kumšnoti, vartyti ir visaip kitaip bandyti su ja susitarti, kuri leistų mus užvaldyti saldžiam ir ramiam miegui, gali surasti kiekvienas.
Kadangi jau turiu patirties šioje srityje – negaliu nepasidalinti ja su jumis. Tikrai išgyvenau tokį etapą, kai net ir po bemiegių naktų prie lovos turėdavau „kalną” pagalvių, kurias, keisdama per naktį keletą kartų, bandydavau rasti tinkamiausią. Ir pagaliau tokią turiu! Tiesa, turiu jas dvi, mano lovoje vyrauja pagalvių “sezoniškumas”.
Jei mėgstate miegoti ant šono, geriau rinkitės kietą pagalvę, kuri bus atrama ir galvai, ir kaklui. Jei dažniausiai miegate ant nugaros, patogesnė bus vidutinio minkštumo pagalvė. Jeigu esate įpratę miegoti ant pilvo, rinkitės minkštą pagalvę, kad nepertemptumėte kaklo raumenų.
Taip pat yra normalu, kad pakeitus pagalvę, pirmą naktį gali atrodyti, kad miegate ne itin patogiai. Tiesiog kaklo raumenys yra įpratę prie senosios pagalvės, todėl, pakeitus pagalvę ir miegant net ir taisyklingoje padėtyje, galite jausti diskomfortą. Kaip sakoma, pagalvę reikia prisijaukinti… Na, bet jei ir trečią naktį iš eilės nesudėsite bluosto, vadinasi – tai ne TA pagalvė.
O kad ilgai ir nuobodžiai nereikėtų ieškoti TOS pagalvės, mūsų patyręs kolektyvas padės Jums išsirinkti tinkamiausią.
Miegas – malonumas, kuris nieko nekainuoja, tik reikia pradinių investicijų.
Saldaus miego naktimis Jums linki “Patalynės Pasaulio” komercijos direktorė Ugnė