Mollers

Limfodrenažinis masažas

Mūsų salone nuo šio pavasario galima užsisakyti patyrusios kinezeterapeutės atliekamą limfodrenažinį masažą, kavos procedūrą su viso kūno ir galvos masažu, alaus procedūrą su viso kūno ir galvos masažu.

Masažo trukmė: 1,5 val.
Kaina – 140 Lt.

Limfa – antra pagal svarbą kūno struktūra. Tai skaidrus, kartais drumstas, šiek tiek klampus, gelsvas, sūrus organizmo skystis, besisunkiantis iš smulkiųjų kraujagyslių ir kapiliarų. Limfa kaupiasi tarpląsteliniuose plyšiuose, o iš jų renkasi į limfagysles, kurių gausu ne tik kūno paviršiuje, bet ir viduje. Jų kur kas daugiau negu kraujagyslių. Stambiausia limfos gysla yra krūtinės latakas, kuris netoli širdies įteka į stambiąsias venas.

Limfos yra visuose audiniuose ir organuose. Jos paskirtis – iš kraujo paimti visas reikalingas medžiagas ląstelėms ir audiniams maitinti, jas pernešti ir grąžinti į kraujotaką visus ląstelių bei audinių apykaitos produktus. Limfa taip pat atlieka dar vieną svarbią funkciją – iš žarnyno gleivinės išneša suvirškintus ir rezorbuotus riebalus. Kaip apsaugos postai visoje limfos sistemoje veikia limfmazgiai, kurie reguliuoja limfos tėkmės kryptį, gamina limfocitus ir antikūnus, nukenksmina toksinus.

Kai didelis toksinų, bakterijų, virusų kiekis užblokuoja limfmazgius, jie išsiplečia ir sustingsta, limfa negali tekėti į priekį ir pradeda tekėti atgal. Tuomet sutinsta kojos, rankos ir visas kūnas. Tada šiuos procesus stengiamasi sustabdyti medicinos priemonėmis. Tuo tarpu čia pati reikalingiausia pagalba yra limfos valymas ir praeinamumo gerinimas.

Labai sutirštėjusi limfa negali patekti į venas, teršalai išmetami per odą, todėl vystosi tokios odos ligos kaip egzema, neurodermitas, psoriazė, dermatitai, diatezė, spuogai, pūslelinė ir kt. Visas šias ligas sukelia grybelių, virusų ir bakterijų sankaupos limfoje.

Limfa privalo tekėti laisvai. Tam padeda priverstinis raumenų susitraukimas, kurį skatina judėjimas, gimnastika, bėgiojimas, kvėpavimo judesiai ir ypač masažai. Jeigu žmogus jaučia nuovargį, šąla galūnės, auga svoris, silpnėja rega ir klausa – tai rodo, kad limfa sustojo. O užsistovėjusi limfa greitai suvešėja ir lokalizuojasi nusilpusiuose organuose. Todėl limfai būtina pagalba.

Masažai skatina limfos cirkuliavimą, ypač jie duoda gerų rezultatų, kai kartu derinama mityba ir papildomas fizinis aktyvumas. Masažus labai svarbu daryti tik limfos tekėjimo kryptimi (iš apačios į viršų, pradedant nuo pėdų).

Padėkime savo organizmui apsivalyti ir tą netrukus pajausime savo pagerėjusia savijauta ir nuotaika.

Daugiau informacijos:

Adresas: Gedimino pr. 50/2, LT-01110 Vilnius
Telefonas: (5) 2604222
Mob.: (640) 69222
Darbo laikas: I-VI: 10.00-22.00

TAIP PAT SKAITYKITE