Nobel biocare

Kaip išsirinkti čiužinį skundžiantis nugaros skausmais?

kaip išskirinkti čiužinį

Žmogaus poilsis labai svarbus dalykas, todėl žmonės linkę investuoti į kokybišką miegamą lovą, bei žinoma jos čiužinį. Norint tinkamai pailsėti nepakanka miegoti ant dvigulės lovos, ar tiesiog išsimiegoti. Lova turi būti patogi, ergonomiška ir žinoma tinkama Jūsų kūnui, bei Jūsų poreikiams. Na, o skundžiantis nugaros skausmais pirmiausia reikėtų pasikeisti namuose esantį čiužinį į patogesnį ir sveikesnį Jūsų nugarai, kad naujas ir patogus čiužinys leistų Jums tinkamai jame pailsėti. Štai Jums keletas patarimų, kaip išsirinkti tinkamą čiužinį tinkamą Jūsų nugarai:

  • Renkantis čiužinį būtinai atsigulkite ant jo ir pasivartykite ir praleiskite ant jo nors keletą minučių, kad pajaustumėte jo išlinkimus, bei pajaustumėte, kaip Jūsų kūnas jame nugula.
  • Rinkitės kokybišką čiužinį už priimtiną kainą, kurio kokybė būtų adekvati prekės kainai, bei ilgaamžiškumas leistų Jums sutaupyti juo naudojantis ilgus metus.
  • Čiužinio apvalkalas turi būti skalbiamas, kad esant reikalui galėtumėte jį išplauti ir taip be didelių išlaidų atsišviežinti savo čiužinį.
  • Čiužinio vidus gali būti poliuretaninis arba spyruoklinis, arba kombinuotas, kas reiškia kad jo viduje yra spyruoklės kurios apgaubtos bei apsuptos poliuretano. Šie čiužiniai išsiskiria vienas nuo kito, savo savybėmis ir funkcijomis. Taigi, norint įsitikinti kuris čiužinio užpildas Jums pats tinkamiausias, reikia pagulėti ant įvairių čiužinių rūšių, kad galėtumėte apsispręsti dėl čiužinio užpildo, bei sudėties.
  • Rinkitės čiužinį tokio aukščio, koks jis Jums priimtinas, būtinai pasiskaičiuokite savo lovos aukštį, ir taip galėsite apsispręsti kokio aukščio čiužinys Jums reikalingas, norint išgauti patogų lovos aukštį, kai kas rytą kelsitės ir vakare gulsitės į lovą.

Tai, tik keletas patarimų, kurie gali Jums padėti apsispręsti dėl miegamojo lovos čiužinio, bei žinoma jo funkcijų. Renkantis čiužinį nepamirškite šių patarimų ir jie Jums būtinai pasitarnaus, ir pravers kai spręsite kokios čiužinio funkcijos Jums pačios svarbiausios. Būtina, pabrėžti, kad ne visada brangus ir žinomos firmos čiužinys yra pats geriausias Jūsų skaudančiai nugarai, jei tik turite galimybė pasilyginti kainos ir kokybės santykį, būtinai rinkitės tą kuris leis Jums sutaupyti.

TAIP PAT SKAITYKITE