Mollers

Ukrainos gyventojai Lietuvoje galės pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos

Reaguodama į įvykius Ukrainoje ir augančius pabėgėlių srautus, Lietuva sudarė galimybę iš karo niokojamos šalies pasitraukusiems ir Lietuvoje apsistojusiems Ukrainos gyventojams pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos.

Nuo trečiadienio, kovo 2 d., Ukrainos gyventojai, kurie pasitraukė į Lietuvos Respubliką arba negali grįžti namo dėl Rusijos Federacijos vykdomų karinių veiksmų, gali registruotis vakcinacijai nuo COVID-19 ligos skambindami trumpuoju numeriu 1808 (skambinant iš nelietuviško numerio +370 66 01 1808).

Karštosios linijos operatoriai šiuo metu gali bendrauti anglų ir rusų kalbomis, taip pat ieškoma galimybių pasitelkti ukrainietiškai kalbančius operatorius.

Lietuvoje pirminei vakcinacijai nuo COVID-19 ligos galima rinktis iš keturių vakcinų: „Comirnaty“, „Spikevax“, „Vaxzevria“ ir „Nuvaxovid“. Sustiprinančiajai vakcinos dozei galima rinktis „Comirnaty“ arba „Spikevax“ vakciną, o pasiskiepiję „Janssen“ vakcina taip pat gali gauti sustiprinančiąją antrą tos pačios vakcinos dozę.

Daugiau informacijos apie vakcinas ir vakcinacijos procesą lietuvių, anglų, rusų ir lenkų kalbomis galima rasti tinklalapyje Koronastop.lt.

 

TAIP PAT SKAITYKITE