Biorythm

Sveikatos apsaugos ministro atstovo žiniasklaidai pareigas pradeda eiti Tomas Bagdonas

Tomas Bagdonas

Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio politinio pasitikėjimo komanda pasipildė nauju nariu. Nuo pirmadienio, rugpjūčio 8 d., ministro patarėjo ir atstovo žiniasklaidai pareigas pradeda eiti komunikacijos konsultantas Tomas Bagdonas. 

„Per pastaruosius porą metų Sveikatos apsaugos ministerijos ir ministro veiklai teko didžiulis dėmesys, tad vieną iš esminių prioritetų matau sklandų ryšių su žiniasklaida proceso užtikrinimą, taip didinant visuomenės pasitikėjimą visa sveikatos apsaugos sistema. Ne ką mažiau svarbu tinkamai pristatyti prasidėjusią sveikatos sistemos reformą, kitus politinės dienotvarkės klausimus bei valdyti augančius gyventojų nuogąstavimus dėl infekcinių ligų“, – sako naujasis patarėjas.

Pareigas pradedantis eiti komunikacijos specialistas yra sukaupęs beveik 20-ies metų patirtį žiniasklaidos ir komunikacijų industrijose. Jis yra dirbęs žiniasklaidos priemonėse Delfi ir 15min, keliose ryšių su visuomene agentūrose, vadovavęs valstybės įmonės Turto bankas komunikacijos skyriui. Paskutiniu metu T. Bagdonas vadovavo vienai iš ryšių su visuomene agentūrų.

Tomo Bagdono kontaktai žiniasklaidai:

Tel. +370 660 82 589

El. paštas: tomas.bagdonas@sam.lt

TAIP PAT SKAITYKITE