Sebamed

Psichologinė pagalba tada kai jos reikia labiausiai 

Psichologinė pagalba

Jau ne vienerius metus vienu pagrindinių visuomenės sveikatos prioritetų išlieka psichikos sveikatos gerinimas. Siekiant suteikti pagalbą kuo daugiau psichologinę įtampą patiriančių asmenų, remiantis Skandinavijos šalių praktika buvo pasitelkti Gerovės konsultantai – specialistai teikiantys žemo intensyvumo emocinio konsultavimo paslaugas. Per pirmus metus vien Vilniaus mieste konsultacijas gavo per 100 asmenų.  

Nesitikėjau, kad edukacija ir dvi konsultacijos gali padėti suvaldyti panikos priepuolius taip greitai“; „Kreipiausi būdamas kritinės būklės. Bijojau visko aplinkui, kai tą pačią sunkiausią dieną patekau į konsultaciją, jau po pirmo atvykimo atsirado viltis. Pakako 6 konsultacijų ir vėl grįžau į įprastą gyvenimą, po 2-jų metų vėl pradėjau vairuoti“.

Tai tik keleto žmonių atsiliepimai kuriais be galo džiaugiasi gerovės konsultantai.

Kad bus lengva – neprižadame, bet tikrai verta pasistengti dėl savęs, dėl savo geresnės psichologinės būsenos – sako gerovės konsultantai.

Padėkite sau jaustis geriau – užsiregistruokite konsultacijai. Konsultacijos Jums nieko nekainuos, nes jas apmoka Norvegijos ir Europos ekonominės erdvės finansų mechanizmai.

Vilniaus mieste konsultacijas teikiame Socialinių paslaugų centre, adresu Sausio 13-osios g. 10, Karoliniškėse bei kompleksinių paslaugų centre „Šeimos slėnis” adresu Žolyno g. 47, Antakalnyje.

Registruotis konsultacijoms galima telefonu +37060809733 ir elektroniniu paštu geroves.konsultantai@vilnius.lt

Projektas „Gerovės konsultantų modelio įdiegimas Vilniaus mieste” finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

TAIP PAT SKAITYKITE