Nobel biocare

„Owexx“ – „Gustuko picerija“ ir toliau skleidžia melagienas

Po skandalingo, skiepų naudą neigiančio asociacijos „Petys už laisvę“ tento nukabinimo, bendrovė „Owexx“ paskelbė savo reklamos ekranuose pradedanti neatlygintiną skiepijimo skatinimo kampaniją, kurios vertė – 58 tūkst. Eur. Po kurio laiko asociacijos vadovui priklausančios „Gustuko picerijos“ „Facebook“ paskyroje pasirodė informacija, neva „Owexx“ turi galiojančią ir jos veiksmus lemiančią sutartį su Sveiktos apsaugos ministerija (SAM). „Owexx“ tvirtina, kad tai – melagiena.

„Jokių galiojančių sutarčių su SAM šiuo metu neturime. Asociacijos nurodoma sutartis – buvome laimėję mažiausios kainos konkursą ‒ pasibaigė pernai. Dar spalio 31 d. pasirašiau paslaugų priėmimo-perdavimo aktą. Tai yra fiksuota dokumentuose ir nenuginčijama.

Tad akivaizdu, kad pasibaigusi sutartis su ministerija niekaip negalėjo paveikti mūsų sprendimo nukabinti tentą ar pradėti skiepijimo skatinimo kampaniją kaip bando teigti asociacija“, ‒ tvirtina „Owexx“ vadovas Viktoras Tolvaiša.

Jo teigimu, skiepų priešininkai informaciją apie sutartį, matyt, bus radę tarp viešai ministerijos ar centrinio viešųjų pirkimų portalo skelbiamų duomenų. Deja, bet pristigę išmanymo, jie nesugebėjo tinkamai interpretuoti rastos informacijos.

„Net nesinori žinoti kaip jie suranda ir vertina kur kas kompleksiškesnius ir gilios specializacijos reikalaujančius medicininius bei statistinius duomenis apie virusus, jų raidą bei skiepų naudą ir žalą“, ‒ sako V. Tolvaiša.

Anot jo, asociacijos „Petys už laisvę“ veiksmai tik dar kartą įrodo, kad sprendimas nukabinti stendą buvęs teisingas.

 

TAIP PAT SKAITYKITE