Gudručio vaistinė

Naujiena vaistinėse – visą vasarą kvies nemokamai naudotis apsaugos nuo saulės priemone

Apsauga nuo saulės

Pasitinkant vasariškus orus svarbu pasirūpinti odos apsauga nuo saulės, kuri gali mus apsaugoti nuo ne tik skausmingų nudegimų, bet ir pigmentinių dėmių atsiradimo ar netgi odos vėžio – melanomos. Todėl „Eurovaistinė“ ne tik ragina saugoti savo odą, bet ir imasi socialinės atsakomybės projekto bei kviečia pasitepti odos losjonu su SPF apsauga tiesiog vaistinėse. Nuo šiol grožio ir kurortinėse šio tinklo vaistinėse gyventojų lauks specialūs įrenginiai – dozatoriai, po kuriais pacientui pakišus rankas, į delnus bus įpurškiamas apsauginis losjonas.

Kasdien savo odą saugo vos 10 proc. gyventojų

Balandžio mėnesį „Sprinter“ tyrimų bendrovė atliko gyventojų apklausą, kuri parodė, kad šiltuoju sezonu kasdien savo odą nuo saulės saugo vos 10 proc. žmonių. Iš viso netgi 30 proc. visai nenaudoja priemonių su SPF apsauga, o 34 proc. jas naudoja tik paplūdimyje arba gamtoje.

„Savo odą saugoti nuo ultravioletinių saulės spindulių yra svarbu kiekvieną dieną – tiek šviečiant saulei ar apsiniaukus, tiek mieste ir gamtoje. Mums rūpi mūsų pacientų oda ir sveikata, todėl grožio ir kurortinėse „Eurovaistinėse“ visi galės pasitepti nemokama SPF apsauga nuo saulės. Norime, kad ši iniciatyva mums visiems būtų nuolatinis priminimas rūpintis savo oda. Tad, jeigu išėjote iš namų ir pamiršote SPF apsaugos priemonėmis pasitepti pats ar patepti savo vaikų odą, jūs tai galite padaryti vaistinėje“, – pasakoja „Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė Rolanda Lipnevičiūtė.

Vaistinėse – nemokami SPF losjono dozatoriai

R.Lipnevičiūtė sako, kad naujieji apsauginio SPF losjono dozatoriai yra itin patogūs ir panašūs į mums jau įprastus rankų dezinfekcinio skysčio laikiklius:

„Ieškojome sprendimo, kad idėja būtų ne tik graži, bet ir patogi. Visi dozatoriai yra automatizuoti, t. y. nereikia spausti kažkokio mygtuko ar liesti losjono talpos. Losjono dozavimas higieniškas, nes po dozatoriumi pakišus rankas, losjonas automatiškai išpurškiamas į delnus. Specialiai parinkta ir priemonės nuo saulės konsistencija, o esant poreikiui konsultantai galės pasiūlyti drėgnų servetėlių rankoms nusivalyti“, – apie mechanizmą vaistinėse pasakoja „Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė.

Tinka ir kūdikiams nuo 6 mėn. 

Vaistinėse dovanojama SPF odos apsauga nuo saulės yra tinkama tiek suaugusiems, tiek kūdikiams nuo 6 mėnesių“, – pasakoja „Eurovaistinės“ grožio vaistinių vadovė Aušra Vareikienė.

„Siekdami pasirūpinti mūsų pacientų oda, vaistinėse visą vasarą dovanosime stipriausią „Dermedic“ +50 SPF apsaugą turinčias priemones, kurios tinkamos naudoti ir jautriausią odą turintiems žmonėms. Purškiamo losjono sudėtyje naudojamas ir kūdikių odai saugus mineralinių bei cheminių filtrų kompleksas, taip pat jis padeda spartinti epidermio regeneraciją, intensyviai drėkina ir raminą odą, yra atsparus vandeniui ir fotostabilus – t. y. apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių net ir ilgą laiką būnant saulėje. Tikimės, kad ši iniciatyva paskatins žmones dažniau pasirūpinti savo ir artimųjų oda bei padės vasarą pasitikti saugiai ir jaučiantis gerai“, – pasakoja A. Vareikienė.

„Eurovaistinėse“ nemokamai apsaugoti savo odą nuo saulės bus galima visą vasarą, naujieji dozatoriai jau laukia gyventojų grožio produktus parduodančiose vaistinėse Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Druskininkuose, Alytuje, Šiauliuose, Panevėžyje, Kėdainiuose, Raseiniuose, Klaipėdoje bei visose vaistinėse Nidoje ir Palangoje.

TAIP PAT SKAITYKITE