Nobel biocare

Kviečiame teikti pasiūlymus Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo priemonių finansavimui 2023 metams

Kviečiame teikti pasiūlymus Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo priemonių finansavimui 2023 metams

Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama, kad Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo (VVSSF) lėšomis finansuojami projektai kuo geriau prisidėtų prie aktualių ir įvairių visuomenės sveikatos iššūkių sprendimo, kviečia nevyriausybines organizacijas, universitetus, asociacijas ir visus besidominčius visuomenės sveikata iki rugpjūčio 1 d. teikti siūlymus dėl VVSSF 2023 metų prioritetų priemonių. 

Pasiūlymai turi būti teikiami čia.

Atkreipiame dėmesį, kad priemonės gali būti teikiamos dviem prioritetams: sveikos gyvensenos skatinimui ir visuomenės psichikos sveikatos stiprinimui. Teikiant priemonę, turi būti pateiktas trumpas siūlomos priemonės sprendžiamos problemos aktualumas, nurodyti specialieji reikalavimai siūlomai priemonei (pavyzdžiui, reikalavimai priemonės vykdytojams, tikslinės grupės, sukuriami produktai). 

Pateiktos priemonės bus svarstomos VVSSF tarybos posėdyje ir vėliau, atsižvelgiant į posėdžio rezultatus, bus teikiamos sveikatos apsaugos ministrui tvirtinti dėl 2023 metų Fondo konkurso paskelbimo.

Primename, kad 2016 metais įkurtas VVSSF jau penktus metus rūpinasi Lietuvos gyventojų sveikatos išsaugojimu bei stiprinimu, finansuodamas tam skirtas veiklas, įskaitant įvairius prevencinius, mokslinių tyrimų ir socialinės reklamos projektus. Fondo biudžetą sudaro Vyriausybės nustatytas procentas akcizo pajamų, gautų už parduotus alkoholinius gėrimus, parduotą apdorotą tabaką, Vyriausybės nustatytas procentas įplaukų nuo lėšų, gautų iš loterijų ir azartinių lošimų mokesčio bei kitos teisėtai įgytos lėšos.

Jūsų dėmesiui – su 2022-ųjų priemonių pavyzdžiais, jų problemų aprašymais ir specialiaisiais reikalavimais galite susipažinti čia.

TAIP PAT SKAITYKITE