Gudručio vaistinė

Kviečiama teikti paraiškas Europos saugių darbo vietų gerosios praktikos apdovanojimams gauti

Europos darbuotojų saugos ir sveikatos agentūra (EU-OSHA) kviečia teikti novatoriškų metodų, kuriuos pritaikant darbo vietoje sprendžiamos raumenų ir kaulų sistemos sutrikimų problemos, pasiūlymus 2020–2022 m. Saugių darbo vietų gerosios praktikos apdovanojimams gauti.

Šie apdovanojimai įteikiami įmonėms ir organizacijoms, įdiegusioms praktiką, kuri akivaizdžiai ir tvariai padeda užkirsti kelią kaulų ir raumenų sistemos sutrikimams darbe ir juos valdyti. Jie yra 2020–2022 m. kampanijos „Saugiose darbo vietose mažesnis krūvis” dalis ir suteikia puikią progą prisidėti prie kampanijos, taip pat viešinti ir skleisti sėkmingus sprendimus.

Daugiau apie Saugių darbo vietų gerosios praktikos apdovanojimų konkursą ir dalyvavimą jame specialioje kampanijos interneto svetainės rubrikoje „Geros praktikos apdovanojimai“.

Pirmiausia kiekviena paraiška įvertinama nacionaliniu lygmeniu. Nacionalinio apdovanojimo laimėtojai dalyvauja visos Europos konkurse, kurio nugalėtojus išrenka trišalė Europos žiuri. Nugalėtojus ir pagyrimo sulaukusius gerosios praktikos pavyzdžius aktyviai viešina EU-OSHA ir jos tinklo partneriai.

Tik du nacionalinės komisijos atrinkti gerosios praktikos pavyzdžiai turės teisę dalyvauti Europos saugių darbo vietų gerosios praktikos apdovanojimuose. Paraiškos Nacionaliniam saugių darbo vietų gerosios praktikos apdovanojimų konkursui priimamos iki 2021 m. spalio 25 d.

Daugiau informacijos gali suteikti Darbuotojų saugos ir sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė, EU-OSHA ryšių punkto koordinatorė Nerita Šot mob. 8 616 55 899 arba el. p. nerita.sot@vdi.lt.

Higienos instituto informacija

 

TAIP PAT SKAITYKITE