Mollers

FEROGLOBIN-B12 (mitybos papildas), n30, Vitabiotics Ltd

FEROGLOBIN B12

30 kapsulių

Kaip buvo patvirtintas medicininis Feroglobin B12 kapsulių poveikis?

Feroglobin-B12 yra moksliškai sukurtos sudėties, į kurią įeina maistingųjų medžiagų, reikalingų raudonųjų kraujo ląstelių hemoglobinui susidaryti ir padedančių žmogui išlikti sveikam bei gyvybingam. Geležis yra vienas svarbiausių organizmui reikalingų mineralų, tačiau jos dažnai trksta dėl nesubalansuotos mitybos. Geležis yra gyvybiškai svarbi susidarant hemoglobinui – visų raudonųjų kraujo ląstelių komponentui, – pernešančiam deguonį į smegenis, širdį, raumenis ir po visą organizmą. Be to, jis būtinas daugeliui fermentų, vaikų augimui, atsparumui ligoms, sveikai imuninei sistemai palaikyti bei gauti energijos iš maisto. Todėl svarbu gauti pakankamai geležies ir kitų kraujodarai reikalingų medžiagų.

Feroglobin-B12 yra idealus geležies kartu su kitomis hemopoezei reikalingomis medžiagomis – cinko, vario, folio rūgšties ir vitaminų B komplekso – šaltinis.

Veikliosios medžiagos

Vienoje Feroglobin-B12 kapsulėje yra šių veikliųjų medžiagų: 24mg geležies, 12mg cinko, 2mg vario, 500mcg folio rūgšties, 10mcg vitamino B12, 5mg vitamino B6. Feroglobin-B12 kapsulėse nėra dirbtinių dažiklių, konservantų, glitimo, riebalų, druskos ir mielių. Feroglobin-B12 kapsulės nebuvo tirtos su gyvūnais. Ko dar yra Feroglobin B12 kapsulių sudėtyje? Feroglobin pagalbinės medžiagos ir kapsulės sudedamosios dalys: smulkios sėklos, magnio silikatas, šelakas, sacharozė, krakmolas, hidroksipropilmetilceliuliozė ir želatina.

Kada rekomenduojama vartoti Feroglobin B12 kapsules?

Feroglobin-B12 tinka bet kokio amžiaus žmonėms; šis maisto papildas padeda jiems išlikti sveikiems ir gyvybingiems. Feroglobin-B12 ypač tinka: Augantiems vaikams Nėštumo laikotarpiu Menstruacijų metu Sportininkams Norintiesiems suliesėti Feroglobin-B12 dažnai vartojamas po ligų; papildomos maistingosios medžiagos gali padėti pasveikti. Feroglobin-B12 skirtas ilgalaikiam vartojimui – tiek laiko, kiek reikia. Didžiausia jo vartojimo trukmė nenustatyta.

Kas žinotina prieš vartojant Feroglobin B12 kapsules ?

Feroglobin-B12 tinka vartoti tiek vyrams, tiek moterims; kapsulės sukurtos taip, kad sudedamosios medžiagos iš jų išsiskirtų lėtai. Tai padeda apsisaugoti nuo per didelio geležies kiekio susikaupimo skrandyje ir garantuoja laipsnišką bei tolygų maistingųjų medžiagų atsipalaidavimą.

Vartojimas vaikams

Feroglobin-B12 gali vartoti bet kokio amžiaus žmonės, įskaitant vaikus ir kūdikius.

Vaistų vartojimas kartu su Feroglobin B12 kapsulėmis

Kadangi jo sudėtyje yra tik vidutinis kiekis vitaminų ir mineralų, Feroglobin-B12 gali bti vartojamas kartu su vaistais. Konkretaus patarimo dėl Feroglobin-B12 vartojimo su vaistais kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

Kaip ir kada vartoti Feroglobin B12 kapsules?

Rekomenduojama vartoti po vieną kapsulę per dieną valgant ar iš karto po valgio, užsigeriant pilna stikline vandens ar šalto gėrimo. Feroglobin-B12 kapsulę visada užgerkite dideliu kiekiu vandens, kuris padės ją nuryti, tačiau ne arbata ar kava, kad kapsulė nesuirtų per greitai. Kai kapsulė išgeriama su maistu, jos medžiagos absorbuojamos geriausiai, be to, gali sumažėti pykinimas, kuris kartais pasireiškia, jei multivitaminų išgeriama nevalgius. Feroglobin-B12 kapsules reikia vartoti tik su maistu.

Galimas šalutinis poveikis vartojant Feroglobin B12 kapsules

Vartojant kaip paskirta, Feroglobin-B12 neturi žinomo šalutinio poveikio. Vaisto sudėtyje yra geležies, kurios per didelis kiekis gali pakenkti mažiems vaikams.

Laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Perdozavimo atveju nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Feroglobin B12 (caps.) laikymo sąlygos

Laikykite sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.