Biorythm

Patrauklūs pasiūlymai Diabeto dienos proga!

Pasaulinės diabeto dienos (Lapkričio 14 d.) proga kviečiame įsigyti gaminius, skirtus diabetu sergantiems pacientams, už patrauklią kainą:

RelaxSan kojinės jautrioms kojoms su sidabro gijomis rekomenduojamos mūvėti sergantiems cukriniu diabetu, pėdų grybeliu, artritu, asmenims, kurių jautrios pėdos.

Besiūlės kojinės netrina ir nedirgina odos, netrikdo kraujotakos, dėl įaustų sidabro gijų yra ypač higieniškos (apsaugo nuo bakterijų ir grybelio) ir tinka net alergiškiems žmonėms. Padeda palaikyti pastovią temperatūrą: pėdos sausos vasarą ir šiltos žiemą. Palengvina judėjimą.

Kilmės šalis: Italija. Speciali kaina 35 Lt

Silikoniniai avalynės įdėklai ir pakulnės „nukrauna“ skausmingus taškus ir palengvina judėjimą.
Specialios kainos nuo 21.60 iki 67,50 Lt;

Callusan putos su šlapalušvelnios ir lengvos putos greitai įsigeria ir aprūpina drėgme išsausėjusią odą. Ypač rekomenduojama diabetu sergantiems žmonėms. Kilmės šalis: Vokietija. Speciali kaina 26 Lt.

Pasiūlymas galioja tik 2013-11-14 d. AB „Ortopedijos technika“ Kauno prekybos salone Savanorių pr. 284, įėjimas iš Birželio g. pusės.

Pacientams, kurių jautrios kojos, taip pat siūlome ir kitas judėjimą palengvinančias priemones:

Ši avalynė – puikus prieglobstis pavargusioms ir kenčiančioms dėl įvairių negalavimų kojoms. Reguliuojamų apimčių apavas tiks ir didelėms, nestandartinėms pėdoms. Ypač patogus reguliuojamas užsegimas lipniomis Velcro sagtelėmis.

Specialūs modeliai su elastine viršutine dalimi puikiai prisitaiko (išsiformuoja) prie pėdų deformacijų (taip pat ir „Hallux valgus“ – iššokusio didžiojo pėdos piršto kauliuko). Lengvas ir neslystantis padas – patogiam ir saugiam avėjimui. Kambarinį apavą iš medicininės antibakterinės tekstilės galima skalbti skalbimo mašinoje. Kaina apie 135-179 Lt.

Išsamesnė informacija: www.ortopedija.lt

Patarimai dėl pėdų priežiūros sergantiems cukriniu diabetu

– Kasdien atidžiai apžiūrėkite kojas. Atkreipkite dėmesį, ar nėra opų, sužeidimų, įtrūkimų, pūslių, nuospaudų, nagų  įaugimo, patinimo ar paraudimo. Jei sunku tai atlikti patiems, paprašykite šeimos narių pagalbos. Jei pastebėjote odos pažeidimą, pridenkite steriliu tvarsčiu ir kreipkitės į diabetinės pėdos priežiūros specialistą.

– Plaukite kojas kiekvieną vakarą šiltu (iki 35°C) vandeniu su muilu.

– Švelniai nušluostykite kojas (ypač tarpupirščius) minkštu rankšluosčiu. Neleistina trinti pėdas šiurkščiu rankšluosčiu, traukyti jo tarp pirštų, nes galima pažeisti odą.

– Kirpkite kojų nagus tik tiesiai prieš tai nuplovus ir nusausinus pėdas. Aštrius kampus truputį pašlifuokite dildele. Nenaudokite žirklių, peiliukų arba cheminių preparatų nuospaudoms šalinti. Nekirpkite įaugusių ar sustorėjusių nagų. Geriausiai tai atliks diabetinės pėdos priežiūros specialistas bei patars visais pėdų priežiūros klausimais.

– Minkštinkite ir drėkinkite odą tik specialiai sergantiems cukralige skirtomis priemonėmis. Negalima tepti kremu tarpupirščių bei sužeidimų vietų.

– Nešildykite kojų elektrinėmis ar karšto vandens pagalvėlėmis.

– Nevaikščiokite basi (ypač gamtoje).

– Kasdien keiskite švarias medvilnines ar vilnones, be grubių siūlių neankštas kojines. Negalima nešioti kiaurų ar adytų kojinių. Geriausiai tinka specialiai sergantiems cukralige pagamintos besiūlės, pirštuotos su sidabro gijomis kojinės.

Ortopedijos technika

TAIP PAT SKAITYKITE