Mollers

Naujiena ! Dvisluoksnis čiužinys (grikių lukštas ir putų poliuretanas)

Nuolat bėgame, lekiame, skubame ir net nesusimąstome, kad ir gyvendami miesto džiunglėse išliekame gamtos dalimi, paklūstame jos dėsniams. Šiuolaikinio žmogaus ir gamtos ryšys geriausiai pastebimas miegant: kūnas atsipalaiduoja, sulėtėja organizmo funkcijos, o pailsėję įgauname naujų jėgų ir kūrybinės energijos.

Geras miegas – tai gyvybingumo šaltinis, kuriuo rūpinasi „Grikė“ . Aukštos kokybės gaminiai, kuriems naudojami tik Lietuvoje užaugintų grikių lukštai ir natūrali medvilnė padės jums ramiai miegoti ir gerai pailsėti. Tai dovana tiesiai iš gamtos, kurią tikrai įvertins sveika gyvensena ir aplinkos natūralumu besirūpinančios šeimos. „Grikės“ gaminiai pasižymi ne tik natūralumu, bet ir originaliu dizainu, tad grikių lukštų produkcija netruks tapti neatsiejama Jūsų jaukių namų dalimi.

„Grikės“ naujiena – patogus grikių lukštų čiužinys . Tai naujas technologinis sprendimas, užtikrinantis ramų miegą ir patogumą. Šis čiužinys sudarytas iš dviejų sluoksnių: 10 cm storio elastingas putų poliuretano sluoksnis užtikrina minkštumą, patogumą ir kūno padėties stabilumą miegant, o 4 cm storio grikių lukštų sluoksnis patalui suteikia stangrumo ir natūralumo, gaivos pojūtį. „Grikės“ čiužiniai užpildomi grikių lukštus supilant į siaurus volelius, todėl čiužiniai niekada nepraranda savo formos ir išlaiko stangrumą, yra pralaidūs orui ir pasižymi anti-alerginėmis savybėmis, nes grikių lukštuose nesiveisia dulkių erkutės. Šis čiužinys yra patogus gulėti, tinka ilgai gulintiems ligoniams ir padeda išvengti pragulų, palengvina gijimo procesą. Abu čiužinio sluoksniai yra sujungti užvalkalu su užtrauktuku, kurį patogu skalbti, o esant poreikius čiužinius galima naudoti ir atskirai. Šių čiužinių ilgis – 200 cm, aukštis 14 cm, o plotį klientas gali pasirinkti pagal savo pageidavimus.

Pasirūpinkite savo ir artimųjų komfortu bei sveikata kartu su „Grike“ !

Metras, UAB

TAIP PAT SKAITYKITE