REXSAN

Moteris, kuri niekada nebus stora, kenčia dėl savo išvaizdos

Dviejų vaikų mamos niekada nebus galima pavadinti storule, nors ji „valgo kaip arklys”.

Moters raumenų būsena neleidžia jai priaugti svorio.

Daugelis moterų svajotų apie smalyžiavimą be pasekmių, tačiau Carole French tai galėdama daryti nesidžiaugia. Moteris sveria 38 kg.

Tokių kaip C.French žmonių pasaulyje yra tik du. Jiems diagnozuota raumenų disproporcijos sutrikimas, kuris neleidžia organizmui turėti riebalų.

Didžiojoje Britanijoje gyvenanti moteris sako, kad nuolat sulaukia aplinkinių keistų žvilgsnių. Pasak moters, kai kurie praeiviai net bando ją fotografuoti gatvėse. Dažniausiai nepažįstamieji galvoja, kad moteris serga anoreksija, ir nepatingi palaidyti įžeidžiančių komentarų.

„Dauguma žmonių man sako, kad esu laiminga, galėdama išlikti tokia plona, bet aš taip norėčiau priaugti svorio”, – skundėsi britė.

1,62 m ūgio moteris sako, kad jai ypač sunku rasti drabužių. Dažniausiai ji priversta pirkti dešimties metų vaikams skirtus drabužius.

Svorio priaugti negalinti moteris kas dieną stengiasi suvartoti rekomenduojamą 2000 kalorijų skaičių, tačiau tai jos negelbėja.

Kai gimė, britė buvo visiškai normalus kūdikis, tačiau vėliau tėvai pastebėjo, kad su dukra yra kažkas kitaip. Ji pradėjo vėliau sėdėti, ropoti ir vaikščioti nei kiti vaikai.

Kai mergaitė nuėjo į mokyklą, ji ypač išsiskyrė savo išvaizda, nes jos rankos ir kojos buvo „degtuko” plonumo.

Būdama 13 metų ji svėrė 25 kg. Tėvai buvo įsitikinę, kad paauglė serga valgymo sutrikimo liga. „Aš buvau ypač nuliūdus, kad mano figūra nepradėjo „raitytis” kaip kitų paauglių. Aš kimšdavau kaloringą maistą, bet niekas nepadėjo”, – kalbėjo britė.

Gydytojams tik po metų tyrimų pavyko nustatyti moters plonumo priežastį. „Aš neturiu tiek daug raumenų, kiek kiti žmonės, ir beveik nei kiek riebalų”, – savo būseną apibūdino moteris.Šis raumenų sutrikimas gali sukelti ir kitas problemas su sveikata. „Visada jaučiuosi išsekusi, be to, man lengviau gali išsivystyti osteoporozė ir artritas”, – teigė C.French.

Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE