Gudručio vaistinė

Menstruacijų mitas

Moterys turi papildomą organą – gimdą, kurios pagalba kas mėnesį šalinami šlakai iš kūno, ir tai vadinama menstruacijomis.

Stebėtina, kad šiuolaikiniam žmogui išskyros iš nosies ar atsikosėjimai, atsikrenkštimai yra beveik kasdieninė norma. Daugybė žmonių, ypač rytais, kosti ir šnirpščia per nosį nešvarumus, kuriuos organizmas stengiasi pašalinti. Peršalimai tik paskatina šį procesą. Gleivėtos išskyros gali kauptis bet kuriuose vidiniuose audiniuose ir jų būvimas rodo, kad organizmas yra užterštas. Kūnas, valydamas save, išskiria gleives. Vartojant vaistus nuo skrepliavimo ir kitų nemalonių išskyrų, organizmas praranda galimybes išsivalyti. Tačiau nepašalinus užsiteršimo priežasčių, visi nešvarumai, likę kūne, vis tiek bus pašalinti kokios nors ligos forma. Moterys turi papildomą organą – gimdą, kurios pagalba kas mėnesį šalinami šlakai iš kūno, ir tai vadinama menstruacijomis.

Tiesos šalininkai gali būti melagiais

 

Beveik niekas net neabejoja, kad kraujavimai iš gimdos yra norma. Mąstantys žmonės užduotų klausimus:

1. Kokia menstruacijų fiziologija?

2. Ar menstruacijos yra būtinos ovuliacijos palydovės?

3. Kodėl ne visoms moterims būna menstruacijos?

4. Kokia menstruacijų funkcija?

Moterys ir gyvūnų patelės, gyvenančios harmonijoje su gamta, menstruacijomis iš vis neserga arba serga labai retai. Laukinių gyvūnų patelėms nebūna menstruacijų, tačiau, jeigu jas sugauti ir laikyti namų sąlygomis, maitinti „žmogiškuoju” maistu ir suteikti civilizacijos buitį – tuomet pas jas atsiranda mėnesinės. Jeigu organizmo užterštumas toksinais didesnis, nei jo sugebėjimas juos pašalinti per tam skirtus organus, tuomet organizmas kaupia savyje šlakus ir, stengdamasis išgyventi, talpina juos tuose organuose ir audiniuose, kur jam atrodo protingiausia, iš kur vėliau šias atliekas bus galima pašalinti; tai – žaizdos, silpni organai ir t.t. Juose vėliau atsiranda ligos – organų uždegimai: apendicitas, kolitas, nefritas, tonzilitas ir t.t. Tokios ligos reiškia, kad pažeista vieta perpildyta toksinais, kurių organizmas nesugebėjo pašalinti.

Baltosios – organizmo užterštumas

Terminu „baltosios” vadinamos baltos spalvos išskyros, kurios šalinamos per makšties ertmę uždegiminio proceso ir lytinės gleivinės dirginimo metu. Pastovus toksinų šalinimas alina organizmą. Šalinimo kanalai blokuoti. Visi šalinimo organai perkrauti ir dirba avariniu režimu. Visas kūnas kenčia nuo nesveiko gyvenimo būdo, kuris sukelia organizme pastovų užsiteršimą ir šalinimo procesą.

Baltosios atsiranda dėl netinkamos mitybos, kurios pasekoje organizme gaminasi per daug rūgšties. Mėsa, žuvis, duona, pieno ir grūdiniai produktai per daug „rūgština” organizmą. Gydytojas Katleris teigia, kad normali kraujo būklė yra šarminė. Liga – tai organizmo apnuodijimas rūgštimis (acidozė) ir šlakais (toksikozė). Mūsų organizmas pritaikytas maitintis tik vaisiais, daržovėmis, riešutais ir sėklomis, kas visiškai sutvarko rūgščių ir šarmų balansą, o sujungiant tokį maitinimąsi su teisingu gyvenimo būdu – visiškai pašalinamas užterštumas, ko pasekoje ir valymasis.

Ar kraujavimas mėnesinių metu yra normalus reiškinys?

Knygoje „Moters degeneracija ir regeneracija” daktaras Klementsas pažymi, kad mums giliai įdiegti du įsitikinimai, kuriuos dar palaiko ir medicinos mokslas. Pirma – tai, kad menstruacijos yra nešvaraus kraujo pašalinimas ir antra – kad šis procesas yra būtinas giminės pratęsimui.

Menstruacijos – tai patologinis kraujo išsiliejimas, ir niekas iš pasaulio autoritetų negali sėkmingai pagrįsti, kad šis reiškinys yra normalus. Žymių ginekologų tarpe vyrauja nuomonė, atitinkanti antikinio mokslo požiūrį. Jie surinko daugybę įrodymų, kad menstruacijos – kraujavimas, kenksmingas organizmui, vedantis į gyvybinių skysčių praradimą. Ginekologas Loentalis tvirtina, kad menstruacijos – tai patologija ir liga, kuria moterys perserga ir lieka sveikos. Menstruacijų kraujo švarumo laipsnis toks pat, kaip ir kituose organuose šiuo periodu. Bet jeigu moters kraujas būtų normalios būklės, tai menstruacijos neprasidėtų. Būtent apnuodytas kraujas nuodija visą organizmą dar iki mėnesinių prasidėjimo, o kartu ir vidurių užkietėjimo, silpnumo, raumenų suglebimo. Ir tai toli gražu nėra normalu. Kraujo kokybė priklauso nuo cheminės toksinų formulės. Ryškiai raudonas be kvapo kraujas rodo, kad vyraujantys dirgikliai yra blogas cukraus ir krakmolo pasisavinimas. Jeigu kraujas – tamsus, turi kvapą, tirštas, su sukrešėjusiomis masėmis, reiškia čia kalti nuodai, kurie atsirado nesėkmingo pūvančių baltymų virškinimo pasekoje. Valgant kiaušinius, sūrius, mėsą, kraujas ima dvokti. Nuo tokios cheminės atakos gimda, kurios esminė funkcija yra gimdymas, gali tapti šlakų šalinimo organu. (Dr. Bieler)

Kuo labiau užterštas kūnas, tuo gausesnės ir ilgesnės mėnesinės. O jeigu organizmas tampa švarus, menstruacijos dingsta, ir kas mėnesį pasirodo tik nežymios išskyros, parodančios, kad įvyko ovuliacija. Daugeliui moterų, kurios gyvena natūralų higienišką gyvenimo būdą, menstruacijos išnyksta.

Knygoje (Talks to My Patients ) R.B. Gleason mokslų daktarė rašė: „… tvirtinimas, kad menstruacijos yra liga, sukuriama neteisingu gyvenimo būdu, priimamas kaip erezija, kaip kad viduramžiais teiginys, jog saulė nesisuka apie žemę. Eilę amžių žmogus pažeidinėjo gamtos įstatymus taip, kad šiandien gydytojai sveikais vadina žmones, kurie kenčia nuo nutukimo, nešioja akinius, vartoja papildus ir nuolankiai laukia „neišvengiamos” senatvės ligų. „

Menstruacijos ir ovuliacija – du skirtingi procesai

Yra žinoma daugybė atvejų, kai moterys, neturėdamos menstruacijų, gimdo vaikus. Yra atvejų, kai pradėjus natūralų gyvenimo būdą, joms išnykdavo mėnesinės, tačiau jos pastodavo ir gimdydavo vaikus natūraliomis sąlygomis, net gi be skausmo. Ovuliacija – tai normalus gamtos suteiktas procesas, o menstruacijos – tai ligota būsena, kuri atsiranda maždaug 14 – oje dienoje po ovuliacijos, nes moters kūnas – silpnas ir užterštas. Jokia organizmo funkcija neturi iššaukti kraujavimo. Sveikoms moterims ovuliacija vyksta be menstruacijų. Silpni pilvo ertmės raumenys, nusilpęs organizmas skatina kraujavimus. Po ovuliacijos vyksta gleivinės apvalkalo, dengiančio gimdos sieneles, suplonėjimas – pasiruošimas apvaisinimui. Jeigu tai neįvyksta, šis suplonėjusios gleivinės apvalkalo sluoksnis nuslenka. Silpnos moters organizme šis procesas lydimas mažų kapiliarų kraujavimais, kurie susiformavo vėl gi dėl apvaisinimo. Iš sveikų moterų organizmo šis apvalkalas pasišalina laukan kaip mažas gleivių kiekis. Maži kapiliarai išnyksta, ir vėl prasideda ruošimasis apvaisinimui. Dėl labai nusilpusio ir užteršto moters organizmo kapiliarų sienelės yra silpnos – prasideda gimdos kraujavimas – patologija, kuri, įgavusi didžiulį mastą, yra laikoma normaliu reiškiniu.

Ovuliacija neišnyksta, išnykus menstruacijoms. Menstruacijos – nenormali organizmo būsena, pašalinama, pradėjus sveikai maitintis ir sveikai gyventi. Ovuliaciją įmanoma nutraukti tik pašalinus kiaušides. Ovuliacija vyksta hormonų balanso svyravimų dėka.

Moterims, kurioms nebūna menstruacijų, ovuliacijos procesas vyksta be kraujavimo, be skausmų, be jokių trikdžių, su nepastebimu kiekiu nereikšmingų išskyrų. Sveiko gyvenimo būdo moterims niekada nebūna baltųjų.

Neįmanoma, kad menstruacijos išnyktų vien laikantis dietos. Tik viso gyvenimo būdo pakeitimas išspręs šią problemą: geras miegas, žalias maistas, fizinė kultūra, grynas oras, daug saulės energijos, pilnavertis poilsis ir saikingas lytinis gyvenimas.

Fizinis aktyvumas stiprina sveikatą ir šalina menstruacijas. Daktarai E. Duntceris ir M. Chelendalis, atlikę tyrimus, teigia: fizinis krūvis „neigiamai” veikia menstruacijas, kurios dažniausiai vėl atsiranda per atostogas, kai moterys mažai juda ir daug valgo.

Menstruacijos – anemijos priežastis

 

Jodas ir lecitinas išplaunami iš organizmo per menstruacijas.

Viena iš priežasčių, kodėl menstruacijos sukelia depresijas, alina smegenų veiklą – tai jodo ir lecitino praradimas. Netenkama kalcio, kuris stabilizuoja nervų sistemą. Šių gyvybiškai svarbių elementų praradimas paaiškina, kodėl menstruacijos slopina moterų smegenų augimą ir aktyvumą. Smegenų vystymasis ir apimtis būtų daug didesnės, jeigu nebūtų menstruacijų. (Physiological Enigma of Women) Daktarė Meri Jakobi ir kiti ginekologai sistemizuoja dokumentinę medžiagą, kurioje atsispindi menstruacijų sukeliamos dvasinės kritinės būsenos net 80% moterų.

Miomos, vėžys ir menstruacijos

Daktaras Šroeris teigia, kad menstruacijos ir baltosios tai – liga, kuri išgydoma sveiku gyvenimo būdu. Kai per menstruacijas netenkama labai daug kraujo, atsiranda didelis pavojus patologiniam gimdos augimui, kuris pas 20% moterų po 35 metų vysto miomą. Po 50 metų 40 % moterų serga šia liga. Kadangi tikroji ligų priežastis – nesveikas maistas ir nesveikas gyvenimo būdas – niekada nepašalinama, tai atsiranda pirma baltosios, paskui menstruacijos, kurios pastoviai alina organizmą, o gimda pastoviai erzinama, kas įtakoja vėžinių ląstelių formavimąsi. Niekada nevėlu pakeisti situaciją. Mes tiesiog turime gyventi pagal gyvybės įstatymus, kurie valdo mūsų organizmą.

Nenatūralus maistas – baisus žmonijos išradimas ir kelias atgal

 

Mėsa, žuvis, kiaušiniai, pienas ir jo produktai kuria organizme gleives ir ligas – taigi pirmas žingsnis link vaginalinių ir gimdos katarų gydymo yra išbraukti iš valgiaraščio visus gyvulinės kilmės baltymus ir riebalus, o taip pat rūgštį gaminančius grūdinius – kviečius. Šroeris teigia, kad miltai ir cukrus – labai nuodingi produktai, ypač rafinuoti, kurie atsakingi už vėžio atsiradimą.

Menstruacijos yra paveldimos. Kai kenksmingas maitinimasis perduodamas iš kartos į kartą, jaunos kartos moterys darosi vis silpnesnės ir sunkiau perneša menstruacijas. Menstruacijos tai – kraujo apnuodijimo rezultatas.

Dar viena priežastis, kodėl menstruacijos taip alina smegenų veiklą, kai atsiranda depresija, nervuotumas – tai jodo praradimas. Jodas būtinas normaliam smegenų augimui ir vystymuisi. Šeštame knygos ” Moters fiziologijos paslaptys” puslapyje, daktaro Šroerio pastebėjimai buvo pripažinti viso pasaulio gydytojų. Kad „civilizuotos” moterys, kurios valgo mėsą, turi didelį šios patologijos augimą.

Eksperimentai su savimi vardan tiesos

Knygoje „Vėžio gydymas natūraliu maistu” medicininių mokslų daktarė K. Nolf aprašo savo kovą su krūties vėžiu. Ji sumažino savo kančią ir galop visiškai pati išsigydė termiškai neapdoroto maisto pagalba, valgydama tik vaisius, daržoves ir riešutus. Kad įsitikintų savo rezultatu ir suteiktų jam mokslinį pagrindą, ji po truputį į savo žalio maisto racioną įtraukdavo garuose troškintų daržovių. Po trijų mėnesių tokios dietos auglys vėl atsirado ir pradėjo augti. Daktarė vėl valgė tik žalius vaisius, daržoves ir riešutus, ir jos būklė vėl pagerėjo. Ji savanoriškai leido save operuoti, kad įrotytų, jog audiniai vėl iš tikrųjų pažeisti ir sulyginti juos su audiniais, kurie buvo atsistatę nuo žalio maisto. Daktarė Nolf rašo apie tai, kad žalias – temperatūra nepažeistas maistas realiai padėjo daugybei jos pacientų. Palikusi Kopenhagos klinikos direktorės postą, daktarė Nolf atidarė savo sveikatingumo institutą, kuriame padeda žmonėms nugalėti ligas, atsiradusias civilizuoto gyvenimo pasekoje – vėžį ir menstruacijas.

Panaši situacija yra ir pas Olgą Chovę, apie kurią rašė spauda dar 1908 metais. Jos menstruacijų ciklas buvo kankinamai skausmingas. Kai ji pakeitė maistą – skausmai liovėsi.

Ir toliau sveikai valgant kraujavimai, vadinami menstruacijomis, liovėsi. Kai tik Olga pradėjo vartoti pieno produktus – mėnesinių kraujavimai vėl atsinaujino, o nutraukus šių produktų vartojimą – vėl pranyko. Dabar mėnesinės praeina be jokių sveikatos ar psichikos sutrikimų, be to Olga jaučias daug stipresnė jų metu.

Protu valdoma materija arba truputis apie seksą

 

Emocijos žmogų veikia akimirksniu. Tai galima pamatyti kai žodis sukelia ašaras, pyktį, liūdesį. Mintys formuoja emocijas, o pastarosios – mintis. Tuo būdu pastovios mintys apie seksą, porno filmų žiūrėjimas, griauna organizmą. Nekontroliuojamas seksualinis susirūpinimas yra viena iš priežasčių susirgti gimdos, krūties ligomis. (166 pusl. Greatest Health Discovery) . Kiekviena emocinė – mintinė būsena atsispindi tam tikrame organe. Net tada, kai žmogus neužkemša savo skrandžio ir žarnyno dideliu nesveiko maisto kiekiu – net tada žmogus alina savo nervinį potencialą emociniais jauduliais. Žmonės jau taip įprato atsipalaiduoti seksu, medikamentais ir daugybe kitų „poilsio” būdu, kad jie jau beveik nebežino budrumo būsenos. Nervų sistemos energija visada silpsta, kai ji yra alinama daugiau, nei atstatoma. Bet koks gyvenimo būdas, kai sąmonės būsena mažina nervų sistemos rezervus, nutraukia šlakų ir nuodų šalinimą, kurie lieka organizme ir ima kauptis. Negyvenant harmonijoje su gamta – tai nervinis išsekimas ir silpnumas. Menstruacija – tai viena šio išsekimo pasekmė – liga, kurią galima išgydyti grįžus į harmoningą gyvenimo būdą. Seksualiniams rūpesčiams turi įtakos maistas. Būtent kai nebevartojami gyvulinės kilmės baltymai seksualinė paranoja nebeužgožia žmogaus mąstymo ir proto.

TAIP PAT SKAITYKITE