Nobel biocare

Kodėl svarbu tinkamas oras patalpuose?

Kodėl svarbu tinkamas oras patalpuose?

Ar žinote, kad Išsausėjus orui namuose, oda greičiau sensta ir sausėja, džiūsta nosies gleivinė ir akys, lengviau pernešami virusai. Taigi namuose būtina drėgmė, padedanti išlaikyti sveiką odos spalvą ir stangrumą, užkirsti kelią kvėpavimo takų ligoms. Suaugusio žmogaus organizme  yra 68-70 proc. vandens, kuris būtinas visiems organizmo gyvybiniams procesams. Gerai savijautai reikalinga ne tik tam tikra patalpos oro temperatūra (18-22°C), bet ir 40-60 proc. drėgmės lygis.

Išsausėjęs patalpų oras yra dažna problema tiek daugiabučiuose, tiek individualiuose namuose.Sausas oras kenksmingas dėl jame suikaupusio didelio kiekio teigiamų jonų, kurie, pasak mokslininkų, neigiamai veikia pschologinę žmogaus būseną ir sukelia stresą. Namuose, sumažėjus drėgmės lygiui, kenčia visas žmogaus organizmas. Jei įkvepiamas oras būna per sausas,  nepakankamai drėkinama gleivinė, todėl sunkėja kvėpavimas.  Be to, sauso oro įkvepiama mažiau nei drėgno, o dėl deguonies  trūkumo tampame dirglūs, mieguisti, mažėja apetitas ir kt. Todėl vienas geriausių sprendimų – oro drėkintuvai.

Oro drėkintuvai itin naudingi žmonėms, gyvenantiems mieste, kur gausu transporto priemonių išmetamų dujų. Šie prietaisai skirti itin sausų patalpų orui drėkinti. Tyliai drėkindami patalpų orą jie teikia neįkainojamą naudą mūsų organizmui. Nuo pernelyg sauso oro kenčia ir augalai: jų lapai pasidengia dėmėmis, pats augalas išdžiūsta. Be to, nuo drėgmės lygio priklauso tai, kiek laiko tarnaus baldai, medinės grindys, paveikslai. Esant itin susam orui, dažniau tenka derinti ir tokius muzikos instrumentus kaip pianinas, gitara ar smuikas. Todėl kiekvienuose namuose ar biure, privaloma turėti patikimą ir kokybišką oro drėkintuvą, kuris padės sveikai kvėpuoti ir gyventi kokybiškiau!

Viską rasite www.drekintuvai.lt

TAIP PAT SKAITYKITE