Rawpowders

Gandai ir paskalos moterims suteikia laimės

Gandų aptarinėjimas ir liežuvavimas turi teigiamos įtakos moters sveikatai – atkuria dvasinę pusiausvyrą ir stiprina imuninę sistemą.

Prie tokios išvados priėjo mokslininkų grupė iš Jungtinių Valstijų Mičigano valstijos universiteto, praneša Londono laikraštis „The Daily Express”.

Jie nustatė, kad moterys ir merginos jaučiasi laimingesnės ir sveikesnės, jeigu reguliariai dalyvauja konfidencialiuose, viešai neskelbiamuose pokalbiuose. Tyrimai parodė, kad tai lemia didesnis progesterono – specialaus hormono, pasižyminčio savybėmis mažinti stresą ir nerimą, lygis. Jis taip pat stiprina gynybines organizmo funkcijas ir neleidžia formuotis žmogaus organizme vėžinėms ląstelėms.

JAV specialistai nustatė, kad padidėjus progesterono kiekiui, auga ir moters socialinis aktyvumas, taip pat jos noras padėti žmonėms, net nepaisant pavojų.

Specialistai, vadovaudamiesi savo atliktais tyrimais, ragina moteris nesivaržyti aptarinėti gandus ir neįtikimiausias paskalas, rašo laikraštis.

Tuo tarpu vyrams toks pomėgis – liežuvavimas ir paskalų aptarinėjimas – nedaro jokio palankaus poveikio ir veikiau net atvirkščiai – erzina, teigia mokslininkai.

 ELTA

TAIP PAT SKAITYKITE