Rawpowders

Mėgaukis gyvenimu

Mėgaukis gyvenimu

Ši teorija – žinomo JAV juristo, biznieriaus ir rašytojo A. Patento požiūris į žmogaus galimybes turėti viską, ko jam reikia. Kitaip tariant – tai vakarietiškos patirties ir Rytų filosofijos sintezė. Vakarų pasaulio žmonės pernelyg mažai pasikliauja savo intuicija, emocijomis, nuojauta, kurios dažnai turi net ir fizinę išraišką. O tai juos atitveria nuo kosminių srautų, Visatos jėgos, kuriai nėra ribų tarp materialios ir nematerialios energijos išraiškos. Šiame straipsnyje mėginama pateikti principus, kurių laikantis gyvenimas tampa kur kas malonesnis. 

Visata – tobula struktūra ir apdovanojo mus, savo tobulas dalelytes, kokiu nors talentu. Tai dovanos. To negalima išmokti ar įgyti. Tai duota. Mūsų nuopelnų čia nėra. Mes darome tai, kas mums rodos natūralu. Ir veikdami nesąmoningai esame laisvi. Todėl juntame pasitikėjimą savimi ir komfortą. Mes atviri Visatos jėgai ir leidžiame jai veikti per mus. Kai dailininkas ar muzikantas negalvoja apie natas ar spalvas, jis naudojasi jomis intuityviai ir pasiekia geriausius rezultatus. Laisvė ir džiaugsmas, o ne mintys ir pastangos juos duoda. Tad veikite tai, kas jums patinka. Prisiminkite darbą, kuris malonus, o ne prievarta dirbamas.  

O kada atsiranda meistriškumas? Tikriausiai tuomet, kai pajuntame pasiekę gerus rezultatus. Tuomet atsipalaiduojame ir nustojame galvoję. Imkime, pavyzdžiui, tenisą. Jo meistrai žino, kaip elgtis su kamuoliuku. Ir nebegalvoja apie tai. Tas pats ir su pinigais. Mes galime pasiekti meistriškumą su jais elgdamiesi. Jie nustoja mus jaudinti. Tikime, kad jie puikiai funkcionuoja patys. Mes ramiai sau gyvename, dirbame, ką panorime, o pinigai tesirūpina savimi patys. Ir kas smagiausia jie išties šitai daro. Pinigai viso labo tėra energijos forma. Jei mes norime, kad jie ramiai tekėtų mūsų gyvenime, nereikia prie jų “prisirišti” ir rūpintis jais. Suinteresuotumas sukelia įtampą ir tuo pačiu kliūtį energijos sraute. Jis nuo to trūksta. Tikėdami, kad Visata parūpins visko, ko tik prireiks, mes apsirūpiname pinigų srautu. Kaip ir viskuo kitkuo. 

Vertinkite save

Visuomenėje skirtingai vertinamos įvairios veiklos rūšys. Pagal susiklosčiusius stereotipus stambios korporacijos prezidentas visuomenėje vertinamas aukščiau už virėją, nors šis savo srityje yra pasiekęs didesnį meistriškumą nei prezidentas savo. Žmogus, pasiekęs tam tikrą socialinį lygmenį, vėliau juda tolyn tarsi ant bangos viršūnės.  

O iš tiesų visi talentai turi vienodą pradinę vertę. Tai, kaip aplinkiniai įvertins jus, visiškai priklauso nuo to, kaip jūs save vertinate. Kiti elgiasi su mumis taip, kaip mes norime. Tol, kol mes patys nepakankamai vertiname save, savo darbą, ir sugebėjimus, niekas kitas tinkamai neįvertins. Potencialiai kiekvienas mūsų – “superžvaigždė”. Kai mes patys tai įžvelgsime, suvoksime savo talentą, kiti taip pat tai pamatys.

Supraskite savo norus  

Sunku patikėti, bet mūsų gyvenime viskas vyksta tik todėl, kad mes to norime. Jei atrodo, kad gyvenime atsitinka tai, ko nenusipelnėme, reikia išsiaiškinti savo tikruosius norus ir pakeisti juos. Įsivaizduokite, kad jus iš visų pusių supa veidrodžiai. Ką jūs bedarytumėte, viskas atsispindi juose.     

Taip ir gyvenime – turime tai, ką susikuriame. Mūsų energija – stiprus signalas, bet jį priima tik tas, kuris pasiruošęs priimti būtent jį. Dėl to mes pritraukiame tuos žmones ir tokias aplinkybes, kurių vibracijos atitinka tas, kurias siunčiame į erdvę mes. Jei mes pykstame, pritraukiame į erdvę tokias situacijas, kurios į mūsų gyvenimą atneša papildomo pykčio. Jei spinduliuojame laime, tai ją ir pritraukiame. Jeigu norime ką nors pakeisti, pirmiausia turime aiškiai ir detaliai suvokti savo norą. Pavyzdžiui, šiuo metu turite finansinių sunkumų, o skolų dydis praauga pajamas. Tuomet:  

1.Įtikinkite save, kad iš tiesų norite turėti tokias skolas, kokias turite ir būti skolingas tiems žmonėms, kuriems esate skolingas.

2.Supraskite, kad pinigų trūkumas – tik iliuzija. Koncentruodami dėmesį ties pinigų trūkumu, jūs jį kuriate. Pasistenkite pajusti dėkingumą jums paskolinusiems žmonėms, mintyse padėkokite kiekvienam iš jų.  

3.Priminkite sau, kad pasiskolinęs nieko blogo nepadarėte, o kreditoriai, prašantys grąžinti skolas, yra visiškai teisūs. Tarp jūsų nėra konflikto, niekas nėra nusikaltęs. 

4.Sugalvokite naują norą. Pavyzdžiui, reikalingą jums pinigų sumą ar idealų pajamų išlaidų balansą. Išsikvieskite jausmą, kuris apimtų tuo momentu, kai tas noras išsipildytų. Ir sukoncentruokite dėmesį ties idealu ir teigiama emocija. Tai pripildys norą energijos ir pavers jį materialiu.

5.Negalvokite apie smulkmenas – Visata pasirūpins jomis.  

Atsiduokite gausybei

Kai turime reikalų su materialiomis vertybėmis, reikia galvoti apie gausybę. Tai normali Visatos būsena. Mes – Visatos dalelytės ir gausybė mums taip pat natūrali. Norėdami turėti ją savo gyvenime, turime tik suvokti, kad ji visuomet pasiekiama, tereikia jai atsiverti. Kitaip tariant, mes neturime gausybės tik dėl to, kad priešinamės jai. Daugumas žmonių įsitikinę, kad norėdami uždirbti pakankamai pinigų, privalo įsikibę laikytis nemėgstamo darbo. Ta įtampa ir dvasios nelaisvė blokuoja energiją, atima minties jėgą ir norimo rezultato vis tiek nebus.  

Būtina suprasti dar vieną dalyką. Didelę dalį iš tos gausybės jau turime. Žmogaus kūno potencialas išties beribis. Jis ribotas tik dėl mūsų suvokimo ir tikėjimo tomis galimybėmis ribotumo. Taip su viskuo. Tai, ką turime ir kuo esame patenkinti, mes priimame kaip savaime suprantamą dalyką, o savo dėmesį koncentruojame į tai, ko mums trūksta ar ko norėtume. Kadangi mintis padeda materializuotis energijai, tai didėja visa, apie ką galvojame. Jei galvosime apie trūkumus, sunkumus, tai jie tik didės. Jei jūs turite mažai pinigų ir didelę skolą, tai nuolat apie tai galvodami, didinate ją. Jei galvosite ne apie skolą, o apie tuos pinigus, kuriuos turite, tai daugės jų. 

Būkite turtingi ir sveiki

Turto ir vargingumo pojūtis – labai individualus. Toje pat situacijoje vienas jaučiasi turtingas, o kitas – vargšas. Jauskimės turtingais ir sveikais, tuomet tokie ir būsime. Jei gyvenimo tikslu nelaikysime materialinių gėrybių, atsivers Visatos energijos kanalas, per kurį gausime viską, taip pat ir pinigus. Nepavydėkime tiems, kurie turi daugiau. Nes tai trukdys siekti gerovės patiems. Štai žmogus pasiskolino pinigų. Nevykėlis gailės savęs dėl to, kad teko skolintis ir pavydės skolintojui, kad šis turi tiek daug. Kitas bus dėkingas paskolinusiam. Ir skolą priims kaip dovaną. Gyvenkime šiuo momentu, tenkinkimės mažu ir turėsime gausybę. 

Norite gauti daugiau – dalinkite

Tai dvi monetos pusės. Atiduodami, dovanodami kitam ką nors, tuo pačiu sukuriame vakuumą ir esame pasirengę gauti patys. Tai pastovi tėkmė, sąlygojama Visatos harmonijos. Idealiu atveju daiktai turėtų laisvai “ateiti” ir “išeiti”. Jei laikomės ko įsikibę, tampame kliuviniu tai tėkmei ir blokuojame gavimo procesą. 

Šį reiškinį galima lengviau suvokti įsivaizdavus ratu sustojusius žmones, kurie perduoda vienas kitam daiktus. Kai vienas ką nors pasilieka sau, sutrinka visas daiktų judėjimas.

Mes gauname ir atiduodame vienintelį dalyką – energiją. Į mus teka Visatos energija, atiduodami kam nors šiek tiek savo, nesumažiname jos bendro kiekio. Tai atiduodami kam nors iš esmės atiduodame sau.  

Laimėkime

Norėdami laimėti kokiame nors žaidime, pirmiausia turime žinoti jo taisykles. Ir norėti laimėti. Tai būtina ir gyvenimo žaidime. Daugumas žmonių nepasiekia sėkmės būtent dėl to, kad nesupranta žaidimo prasmės ir jo taisyklių. Tai, kas aprašyta ir yra žaidimo taisyklės. Jei priimate jas, reikia dar noro žaisti ir noro laimėti. Sėkmė neturi ribų. Nesvarbu, ko jau esame pasiekę, tobulėjimo galimybė lieka visada ir žaidimas niekada nesibaigia.  

Ką bežaistumėm, svarbiausia malonumas, kurį patiriame. O jį profesionalas ir pradedantysis bemaž vienodai jaučia. Pagalvokime, kas sukeltų didžiausią malonumą ir raskime galimybę tame dalyvauti. Gyvenimas – žaidimas, kurį skirta laimėti kiekvienam iš mūsų. Žaisdami pradėsime mėgautis gyvenimu ir džiaugtis juo.

P.S. Nepamirškime, kad ši teorija – hipotezė, skirta žmogui, kuris įpratęs aktyviai ir racionaliai tvarkyti savo gyvenimą, net jei tenka aukoti dėl to vidinius principus, ramybę, komfortą. Žmogui, kuris jau įprato viską matuoti materialinės sėkmės kategorijomis. Dėl to jis labai dažnai nebejaučia gyvenimo džiaugsmo, yra pamiršęs laisvės pojūtį, netękęs pasitikėjimo ateitimi. Gyvenimas tampa sunkiu darbu, kuris atneša tik nuovargį. Tad šis požiūris padeda prisiminti kitą pusę ir šiek tiek atstato harmoniją. Tačiau tai nereiškia, kad žmogus guli fotelyje ir laukia keptų karvelių. Mūsų problema kol kas dažniausiai kita – nesugebėjimas aktyviai veikti, nesiryžimas pačiam tvarkyti savo gyvenimą, nelaukiant paramos ar paraginimų. Bet kai mes ją įveiksime ir visa galva panirsime į naujų problemų okeaną, labai greitai pajusime, kad nebemokame sustoti ir visko ramiai apmąstyti. Tad pagalvokime apie tai, kol galime. Kol turime laiko. Kol kiekvienos savo minutės nematuojame kuria nors valiuta. Kol nereikia iš naujo mokytis džiaugtis.

Aurima Dilienė

Maksimalietis

TAIP PAT SKAITYKITE