Mollers

Maitinti krūtimi mergaites gali išmokyti lėlės

Artimiausiu metu JAV prekybos tinkluose bus pradėtos pardavinėti gana keistos lėlės, suteikiančios galimybę mažametėms mergaitėms imituoti kūdikio maitinimą krūtimi.

Ispanijos kompanijoje „Berjuan” gaminamos lėlės pavadintos”The Breast Milk Baby”, rašoma „ABC News” portale.

Dėl žaislo ekspertų ir tėvų nuomonės sutapo

Lėlės komplektas parduodamas su specialiais priedais. Tarp jų dvi gėlytės su judesio davikliais. Gėlytės – tai krūtų speneliai. Pati lėlė leidžia garsus, panašius į žindinimą, kai jos burna pridedama prie gėlyčių su davikliais. Tačiau dėl šio žaislo, skirto mažametėms mergaitėms, ekspertų ir tėvų nuomonės sutapo. Anot specialistų, ši lėlė stimuliuoja ankstyvą lytinį brendimą.

O štai kompanijos „Berjuan” atstovų manymu, lėlė išmokys mergaites kūdikio maitinimo krūtimi įgūdžių. Juk mergaitėms įprasta žaisti mėgdžiojant mamas, todėl jų reakcija į lėlę turi būti visai pozityvi.

Stimuliuoja mergaites anksčiau susilaukti vaikų

„Žvelgiant iš vienos pusės, gerai priminti mergaitėms, kad jų kūnas yra kažkas daugiau, o ne vien seksualinis objektas. Tačiau – iš kitos pusės, tai stimuliuoja jas anksčiau susilaukti vaikų. O tai ne pati geriausia idėja, – sakė daktaras Ronaldas Cohenas, atstovaujantis pieno banką „Mothers’ Milk Bank” San Chose (Kalifornijos valstija).

O štai psichologės Jay Reeves manymu, tokia perdėta realybė – peržengia bet kokias ribas. „Žinoma, vaikai visais laikais žaidė tėvus. Tačiau ši lėlė skirta vien žindymui. Mane visada glumino žaisliukai, žaidimai ir produktai, kurie „kišasi” į vaikų brendimą ir auklėjimą, darydami juos iš karto suaugusiais”, – paaiškino specialistė.


Diena.lt

Maksimalietis

TAIP PAT SKAITYKITE