REXSAN

Ką apie jūsų asmenybę pasako jūsų papuošalai?

papuošalai

Padaryti pirmąjį įspūdį turite tik vieną progą. Pasirinkti drabužiai, šukuosena, kalbėjimo maniera, aksesuarai, papuošalai – visa tai byloja apie tai, kas esate. Papuošalai – tai tik vienas iš būdų, kuriais žmonės save identifikuoja kitiems. Ar kada nors susimąstėte, ką apie jus pasako jūsų pasirinkti papuošalai?

Žemiškas ir paprastas: tvarūs, nesenstantys papuošalai

Žemiškas asmenybės tipas apibrėžiamas kaip žmogus, kuris neturi pretenzijų ir nesipuikuoja. Vietoj to jis yra paprastas ir tiesmukas, puikiai suvokia ir domisi jį supančiu natūraliu pasauliu. Įprastai žemiškos asmenybės renkasi paprastus, tvarius ir nesenstančius dizainus arba suderintus rinkinius. Kartais jie gali investuoti į prekių ženklus, kurie skatina teigiamus pokyčius bendruomenėje arba remia jų širdžiai artimus dalykus.

Laisva siela: bohemiški papuošalai

Viena labiausiai klestinčių juvelyrikos ir mados tendencijų – bohemiškas gyvenimo būdas. Žmonės, kurie atstovauja laisvei, organiškai filosofijai ir yra artimi gamtai, linkę rinktis žemiškus, natūralius papuošalus. Karoliukai, neapdoroti akmenys, surišti džiuto virvele – štai kuo puošiasi šios laisvos sielos. Populiariojoje kultūroje vadinami hipiais, šie žmonės nesižavi blizgučiais ir spindesiu – savybėmis, kurios paprastai siejamos su juvelyriniais dirbiniais.

Linksmybes mėgstantis: ryškūs, dideli papuošalai

Asmuo, kuris nešioja didelius papuošalus, pavyzdžiui, stambius auskarus, storus kabančius vėrinius ar ekstravagantiškus žiedus, greičiausiai yra aktyvus, socialus ir linksmas žmogus. Juos vakarėliuose supa būrys žmonių, o jų dosnios ir linksmos asmenybės traukia žmones prie savęs it bites prie medaus.

Jei mėgstate nešioti didelius, ryškius ir blizgančius papuošalus, nesvarbu, ar tai būtų kaklo vėrinys, ar žiedas, tai apie jus pasako keletą dalykų. Esate drąsus žmogus, turintis tvirtą valią ir neprieštaraujantis būti dėmesio centre. Jūs turite daug pasitikėjimo savimi ir nebijote išeiti į gatvę bei mėgautis jus supančiu pasauliu, nesvarbu, ką apie jus begalvotų kiti žmonės.

Tvarkingas ir apgalvojantis: minimalistiniai papuošalai

Elegantiški, modernūs papuošalai traukia jūsų akį. Jums patinka, kai papuošalai būna ir stilingi, ir universalūs. Jums gali patikti mišrūs metalai ir šiek tiek blizgesio, tačiau daugybė blizgučių tikrai neatitinka jūsų skonio. Vertinate poliruoto metalo išvaizdą ir jums yra patrauklūs įdomūs siluetai. Jei, kalbant apie papuošalus, esate minimalistas, tikėtina, kad vertinate visus geriausius gyvenimo dalykus ir turite pusiausvyros jausmą. Jūsų asmenybė yra apgalvota, o įpročiai linkę būti tvarkingi.

Jūs jaučiate aistrą madai, tačiau tikite, kad jos magija slypi mažose detalėse. Nesate tas asmuo, kuris eksperimentuoja su ryškių plunksnų auskarais ar didžiuliais žiedais, inkrustuotais neoninių spalvų brangakmeniais. Jūsų mėgstamiausi papuošalai yra santūrūs ir nepaprastai žavūs. Susikomplektavę dienos aprangą, greičiausiai griebsitės subtilaus vėrinio ir smulkios auksinės ar sidabrinės apyrankės. Esate pakankamai pasitikintis savimi, kad suprastumėte, jog kokybiškas sidabrinis laikrodis ir pora skoningų deimantinių auskarų gali padaryti didesnį įspūdį nei koks nors masyvus blizgutis.

Į šeimą orientuotas: papuošalai, perduodami iš kartos į kartą

Jūs pirmenybę teikiate ne kiekybei, o santykių kokybei. Labai vertinate žmones, kuriuos pažįstate, ir laikote juos arti širdies. Šeima visada užima pirmąją vietą jūsų prioritetų sąraše, todėl pirmenybę teikiate papuošalams, kurie gali būti perduodami iš kartos į kartą, pavyzdžiui, vestuviniams žiedams, tradiciniams vėriniams su monogramomis ir antikvariniams papuošalams.

juvelyriniai dirbiniai

Globėjiškas ir empatiškas: romantiški papuošalai

Šiai grupei priklausantys žmonės aplinkinių dažnai vadinami globėjais arba mokytojais. Jūs siekiate būti įkvėpimu kitiems. Pasižymite didele empatija, todėl natūraliai atpažįstate ir nustatote jus supančių žmonių poreikius. Jūsų lojalumas ir jautrumas tam, ką jaučia kiti, daro jus puikiu vadovu. Jūsų buvimas suteikia kitiems paguodos, todėl jie pasitiki jumis ir bendradarbiauja.

Esate linkę rinktis papuošalus su romantiškais elementais, pavyzdžiui, širdelės formos auskarus ar pakabukus. Spinduliuojate santūrumą ir mėgstate spalvingus aksesuarus, tačiau nepersistengiate. Jums svarbiausia kokybė, o ne kiekybė, todėl labiau renkatės aukštos kokybės dirbinius, pasižyminčius nesenstančia elegancija, nei „ant bangos“ esantį stilių.

Elegantiškas ir rafinuotas: klasikiniai papuošalai

Jei mėgstate perlus arba jaučiatės netinkamai apsirengę, jei išeinate iš namų be auksinių auskarų, vadinasi, esate klasikinio stiliaus. Yra sakančių, kad šis papuošalų stilius nuobodus, tačiau klasika prieštarauja tokiam požiūriui – ji visada bus madinga. Perlų vėrinys prie kaklo, smulkūs deimantai, žibantys ausyse, auksins žiedelis aplink pirštą – tai amžina. Kaip sakė Jackie Kennedy, perlai tinka visada – šie juvelyriniai dirbiniai yra nesenstanti klasika.

Maksimalietis

TAIP PAT SKAITYKITE