Urinal

Medicininis pedikiūras ir apie problemines pėdas. Ką reikia žinoti?

Medicininis pedikiūras

Dauguma neteisingai supranta terminą medicininis pedikiūras. Ypač suklaidina žodis medicininis. Medicininis ne todėl, kad jis atliekamas medicinos įstaigoje, ar, kad jis kažkoks stebuklingas, gydomasis. Medicininis todėl, kad yra atliekamas specialiais, medicininius standartus atitinkančiais, instrumentais ir frezomis, oda ir nagai nušveičiami pagal visus profilaktikos principus  ir kanonus, odos ir nagų būklės stabilizavimo tikslais, laikantis specialių protokolų. 

Tikslas – ne „nuzulinti” odą ir nagus, o pašalinti negyvas, suragėjusias odos ląsteles bei negyvas ląsteles nuo nago paviršiaus ir aplink jį tam, kad gydomosios priemonės, skirtos stabilizuoti odos ir nagų būklę suveiktų, pamaitintų ir prisotintų sutvarkytus nagus ir odą. Tam naudojami specialiai sukurti ir pritaikyti probleminių pėdų ir nagų priežiūrai skirti preparatai, turintys gydomąjį poveikį, kurie pamaitina odą ir nagus, skatina regeneracijos procesą, sistemingai naudojant rezultatas yra pasiekiamas daug greičiau, odos ir nagų būklė ženkliai pagerėja.

Medicininis pedikiuras

Ši profilaktinė procedūra, atliekama tam, kad problemos neatsirastų, o ne tam, kad pašalinti problemų simptomus. Kažkodėl vyrauja įsitikinimas, kad vieno apsilankymo metu specialistas jums sutvarkys visas problemas, kurios atsirado ant jūsų pėdų per daugelį metų. Medicinis pedikiūras nėra problemų gydymas, tai higieninė procedūra, skirta palaikyti pėdų ir nagų sveikatai. Pagrindinis šios procedūros tikslas ne išvalyti, o pamaitinti pėdų odą ir nagus!!! Tikriausiai ne visi supranta, kad nenuvalius negyvų odos ir nagų ląstelių ir nepašalinus visų nešvarumų, jokie preparatai nesuveiks. O jie jūsų pėdoms, patikėkite, yra, oi kaip reikalingi!

Ir įsitikinimas, kad „aš gi tepu kremais”, yra klaidingas. Ir kas, kad tepate? Dažniausiai, jei turite problemų ilgesnį laiką, kosmetinių priemonių ar kremų, įsigytų parduotuvėse ar, netgi, vaistinėse nepakanka. Jos tik išoriškai ir trumpam pagelbėja. Kol tepate, lyg tai problema sumažėja, o kas po to? Arba „aš darau pedikiūrą kas mėnesį, man nuvalo visus suragėjimus, sutvarko nagus”, ir kas toliau? Ar taip jūs įsivaizduojate „išspręsti problemą”? Internetas „visagalis” skuba į pagalbą.
Išspręsti arba išgydyti reiškia, kad jūsų vizitų į grožio saloną arba į podologo kabinetą skaičius turėtų ženkliai sumažėti, o jūsų pėdų ir nagų būklė ženkliai pagerėti.

Medicininis pedikiuras

Taigi, pereikime prie probleminių pėdų. Visos problemos – nuospaudos, deformuoti nagai, onichomikozė (nagų grybelis), pėdų odos sustorėjimas, suragėjimas ir su tuo susiję odos įtrūkimai, įskylimai, pėdų karpos, įaugusio nago šalinimas, įaugusio arba deformuoto nago korekcija, traumuotų nagų valymas ar tvarstymas, diabetinės opos, diabetinės žaizdos ir t.t., visą tai atskiros procedūros, neturinčios nieko bendro su medicininiu pedikiūru. Tai atskirų problemų, atsiradusių ant pėdų per trumpesnį ar ilgesnį laiką, sprendimas ir gydymas su individualia kiekvienam atskiram klientui skirta gydymo taktika. Ir kiekviena tokia procedūra turi ir savo kainą. Juk problema, pvz. nuospauda,  neatsiranda staiga, per dieną , arba nagas, jis neįauga staiga. Tai spaudimo į vieną vietą ilgą  laiką pasekmė. Jūs tiesiog ją pastebite, kai pradeda skaudėti arba kai atsiranda problemų judant. Todėl negalvokite, kad atsidūrus podologo kėdėje, jūsų pėdos bus „kaip naujos” po vieno vizito.

Tik išsiaiškinus ir pašalinus problemų atsiradimo priežastis, pritaikius individualų gydymą galima pasiekti gerų rezultatų. Ir čia jau jūsų atsakomybė turi didžiausią įtaką jūsų pėdų sveikatai. Jei laikysitės specialisto rekomendacijų  ir sąžiningai bei nuosekliai vykdysite nurodymus, voilá! Jūsų pėdos jums už tai padėkos! Ir judėjimas nebekels jokių rūpesčių!

Medicininis pedikiuras

O tada jau prašom, medicinis higieninis pedikiūras – palaikyti jūsų pėdų sveikatai. Tik iš pradžių – problemų sprendimas ir gydymas, ir tik po to..

„HealthyFeet” Podologijos kabinetas

Antakalnio g. 43. Vilnius
+370 614 27199
podology.practice@gmail.com

TAIP PAT SKAITYKITE