Gudručio vaistinė

Medicininis higieninis pedikiūras

Healthyfeet

Visi žinome kaip prižiūrėti veidą, dantis, kūną, bet retai susimąstome apie tokią pačią priežiūrą pėdoms. Taip, taip, pėdas irgi reikia prižiūrėti, ir daryti tai reikia kiekvieną dieną, taip pat kaip valyti dantis. Juk kaip kruopščiai ir dažnai bevalytume dantis, vis tiek kas 3-4 mėnesius reiktų lankytis pas burnos higienos specialistą, nes atsiranda apnašos, dantenų uždegimai ir kitos problemos, o specialistas jas pašalina, kad dantų sveikata išliktų stabili ilgesnį laiką.

Healthyfeet

Turintiems rimtesnių problemų, gal būt, lankytis reikėtų ir dažniau. Tas pats yra ir su jūsų pėdomis. Kad ir kaip kruopščiai ir dažnai beplautumėte kojas, negyvos odos ląstelės kaupiasi aplink nagus, panagėse, nes oda ir nagai yra gyvi organai, jie pastoviai regeneruojasi ir atsisluoksniuoja. Todėl čia į pagalbą ir ateina medicininis higieninis pedikiūras. Tai teisingai  atliekama negyvų odos ląstelių šalinimo, nago velenėlių valymo, nagų šlifavimo procedūra specialiais podologiniais įrankiais, profesionali konsultacija reikiamų priežiūrai preparatų skitrimui, individualiai parenkami preparatai pėdų ir nagų priežiūrai.

Healthyfeet

Ir svarbiausia šios procedūros dalis yra ne odos šveitimas ir nagų šlifavimas, o nagų ir odos maitinimas, prisotinimas maitinamaisiais preparatais. Ir taip, tai ne tas pats, kas pedikiūras grožio salone. Norite ilgalaikės sveikatos, kreipkitės į profesionalus, trumpalaikės estetikos – į grožio saloną. Jis neišspręs jau esančių problemų, joms reikia skirti daugiau laiko ir tai yra atskiros procedūros. Kaip ir dantis, taip ir  pėdas geriausia patikėti savo srities specialistui profesionalui, turinčiam medicininį išsilavinimą. Tai, taip pat, ir prevencinė  profilaktinė procedūra, dėka kurios galima užkirsti kelią nagų įaugimui, nuospaudų ir kitų problemų atsiradimui.

Laiku pasirūpinę savo pėdomis, sutaupysite. Profilaktika pigiau nei gydymas!!! Norite ilgalaikės sveikatos, kreipkitės į profesionalus, trumpalaikės estetikos – į grožio saloną.

Healthyfeet

*Perkant 4 procedūras iš karto 5ta bus atlikta nemokamai!

Šia akcija gali pasinaudoti ir šeimos. Juk vyrams taip pat svarbu, kad jų pėdos būtų sveikos. Todėl, mielos moterys, mamos, močiutės – pasirūpinkite savo artimiausiais jau dabar!

Healthyfeet” podologijos kabinetas
Antakalnio g. 43, Vilnius
Tel nr +37061427199
Gydytojas podologas Vitalii Konev

Daugiau informacijos
www.pagalbapedoms.lt

Būtina išankstinė registracija.
Extra atveju priimame be eilės.
Viskas, ką daro podologas, suteikia jūsų pėdoms sveikatos! O grožį renkatės jūs!

TAIP PAT SKAITYKITE