Avene

Lazerinės dermatologijos klinika Skin Olympus – gerybinių odos darinių šalinimas lazeriu yra efektyvus ir saugus

Lazerinės dermatologijos klinika Skin Olympus – gerybinių odos darinių šalinimas lazeriu yra efektyvus ir saugus

Tikrai nėra daug žmonių, kurių oda tobulai lygi be jokio apgamo, pigmentinės dėmės ar kito odos darinio. Dailus apgamėlis ant skruosto gali suteikti papildomo žavesio, vis tik, tikrai ne visi apgamai kelia teigiamas emocijas. Pastaruoju atveju, derėtų kreiptis į dermatologus, kurie deramai įvertins odos būklę bei pasiūlys konkrečiu atveju tinkamiausius sprendimus.

Estetinės ir lazerinės dermatologijos klinikoje Skin Olimpus dirbantys specialistai dažai susiduria su pacientais, sunerimusiais dėl apgamų ir kitų odos darinių, kurie kelia nepatogumų. Išties, kiekvienam savo sveikata besirūpinančiam žmogui derėtų įdėmiai stebėti savo odos būklę bei darinius. Taip pat, verta žinoti, kad šiais laikais greitai, neskausmingai ir saugiai galima pašalinti apgamus lazeriu.

Plati gerybinių odos darinių įvairovė

Buitinėje kalboje žodžiu apgamas įvardijami beveik visi odos iškilimai bei pigmentinės dėmės. Dermatologams apgamas tėra vienas iš daugelio odos darinių. Apgamai, papilomos, seborėjinės keratozės, ksanteliazmos, hemangiomos ir kiti odos dariniai skiriasi savo struktūra, forma, spalva bei atsiradimo priežastimis. Tačiau visi jie turi vieną bendrą bruožą – gali stipriai gadinti nuotaiką ar net sumažinti pasitikėjimą savimi. Ypač jautri šiuo aspektu yra veido zona – tenka pripažinti, kad dažniausiai patraukliai atrodo tik maži, subtilūs apgamėliai. Ne mažiau nepatogumų gali sukelti ir ant kitų kūno vietų atsiradę neestetiškai atrodantys odos dariniai. Šiltuoju metų laiku, atostogaujant ar mėgaujantis vandens pramogomis tenka nuolat sukti galvą, kaip užmaskuoti odos defektus.

Apgamai gali kelti kitų nepatogumų ir dėl savo lokacijos – kuomet trukdo nešioti akinius, yra spaudžiami rūbų arba sukelia kitų nepatogumų.

Odos darinių šalinimas lazeriu

Jei pavargote maskuoti nepatraukliai atrodantį apgamą ar kitą odos darinį, verta pagalvoti apie jo pašalinimą. Tokiu būdu susigrąžinti lygią odą ir visiems laikams pamiršti odos defektų keliamus nepatogumus. Gydytojai dermatologai įvertinę odos būklę ir įdėmiai ištyrę odos darinius nustato ar darinys gali būti pašalintas lazeriu ar geriau rinktis chirurginį metodą ir jį ištirti.

Odos darinius šalinant lazeriu užtikrinamas preciziškas tikslumas – sunaikinamas tik nepageidaujamas darinys, o aplinkiniai audiniai lieka nepažeisti. Procedūra yra trumpa ir saugi, o gijimo procesas greitas, todėl ją nesunku įterpti į įprastą darbotvarkę. Lazeriu pašalinti apgamus ir kitus darinius galima nuo bet kurios kūno vietos. Dėl puikių estetinių rezultatų, šis metodas ypač tinka veido srityje ir kitose gerai matomose kūno vietose esantiems apgamams naikinti.

Apgamas ar kitas darinys ,,išgaruoja“ tiesiogine to žodžio prasme

Naujos kartos dermatologijai skirtos lazerinės technologijos veikia itin tiksliai bei efektyviai. Kvalifikuoti specialistai kiekvienu atveju nustato konkrečiai situacijai reikalingus lazerio parametrus. Į konkretų tašką nukreiptas lazerio spindulys užkaitina ląstelėse esančias vandens molekules. Vandeniui išgaruojant yra suardoma ląstelės struktūra ir ji sunyksta. Tokiu būdu sluoksnis po sluoksnio sunaikinamas visas darinys, tačiau lieka nepažeisti aplinkiniai audiniai. Preciziškas tikslumas sudaro palankias sąlygas greitesniam gijimo procesui.

Po procedūros galima išsyk grįžti prie įprastos veiklos, tačiau svarbu ir nepamiršti laikytis gydytojų rekomendacijų – vartoti jų paskirtas priemones bei vengti žalingų saulės spindulių.

TAIP PAT SKAITYKITE