Natula

Žilvinas Grigaitis ir grožio ekspertai dalijasi jaunatviškumo receptais

Žilvinas Grigaitis

Palangoje vykusiame „Pefectus clinica“ atidaryme Žilvinas Grigaitis dalinosi iš Australijos parsivežtais grožio receptais bei atskleidė, kokios gudrybės padeda išsaugoti jaunatviškumą visus metus. Pasak klinikos įkūrėjos Agnės Černičenko, odos priežiūros tendencijas diktuoja ir sezonas, ir augantis žmonių sąmoningumas.  

Išgerti 2 litrus vandens neužtenka

Iki šiol vis dar gajus mitas, kad išgėrus per dieną 2 litrus vandens oda gaus pakankamai drėgmės. Viskas ne taip paprasta, teigia jau daugiau nei 10 metų sveikatos ir grožio industrijoje dirbanti Agnė Černičenko. „Dažnai žmonės skysčius vartoja vos kelis kartus per dieną, tuo tarpu mūsų organizmui ir odai reikia nuolatinio drėkinimo. Geriau po nedaug, bet dažnai. Taigi, jeigu tuos pačius 2 litrus gersime po truputį ir visą dieną, efektas bus kur kas didesnis“, – pažymi „Perfectus clinica“ įkūrėja A. Černičenko.

Dar viena klaida, kurią darome stengdamiesi apsaugoti odą nuo išsausėjimo ir senėjimo, yra paviršinis drėkinimas. „Žinoma, visada geriau naudoti kažką negu nieko, tačiau tik kosmetinės priemonės nėra pakankama priemonė geros ir sveikos odos būklės užtikrinimui. Giluminio drėkinimo preparatai ir aktyvios, giliai įsiskverbiančios priemonės yra tai, ko reikia mūsų odai: vitaminų kokteliai, mezoterapija, biorevitalizacija, visame pasaulyje lyderiaujanti procedūra odos drėkinimui Hydrafacial. Ką klientas bepasirinktų, svarbiausia – stiprus, gilus ir nuolatinis odos drėkinimas“, – teigia klinikų Vilniuje ir Palangoje įkūrėja.

Ž. Grigaitis odos puoselėjimo receptų parsivežė iš Australijos 

Klinikos Palangoje atidaryme dalyvavęs ir tuo pat metu vykusį „TennisPark“ ir „TennisPassion“ komandų teniso turnyrą stebėti atvykęs verslininkas Žilvinas Grigaitis pasidalijo savo receptais.

„Stengiuosi rinktis tokias procedūras, kad veido oda visus metus atrodytų sveika ir pailsėjusi.  Taip pat balansuoju sportą ir mitybą, kas daro tikrai didelį poveikį. Kadangi mano oda sausa, drėgmės užtikrinimas yra labai svarbus. Keliaujant ir skrydžių metu, kad oda neišsausėtų, naudoju drėkinimo priemones ir serumus“, – pasakoja verslininkas, vasarą ypač daug laiko praleidžiantis Palangoje, savo namuose.

Ž. Grigaitis atskleidžia, kad rūpintis oda vasarą jį išmokė gyvenimas Australijoje. „Gyvendamas Australijoje išmokau ir įpratau nuolat naudoti saulės apsauginius kremus ir stabdyti maksimalų įdegimą nenualinant odos. Nors Lietuvoje saulė ne tokia kaitri, šių pamokų stengiuosi nepamiršti ir čia“, – teigia keliauti mėgstantis verslininkas.

Renginyje taip pat lankėsi modelis Simona Starkutė, sveiko gyvenimo būdo propaguotoja ir nuomonės formuotoja Rasa Vilkienė, vasarą daug dėmesio skiriančios savo odos ir kūno priežiūrai, ypač drėkinimui.

Populiariausias pasirinkimas – odos drėkinimo procedūros ir raukšlelių korekcijos botulino preparatu 

Vilniuje ir Palangoje veikiančios „Perfectus clinica“ įkūrėja Agnė Černičenko išskiria kelias paslaugas, kurios šiltuoju metų laiku visuomet lieka favoritu klientu tarpe.

„Pastebime, kad poilsiautojai, visapusiškai besirūpinantys savo kūno ir veido priežiūra, pirmenybę teikia ne tik odos drėkinimo ar stangrinimo procedūroms, bet ir mimikos raukšlelių koregavimui. Tai natūralus poilsio rėžimo padiktuotas poreikis. Ypač vasarą raukšlių atsiradimo prevencija labai populiari visame pasaulyje ir tebėra procedūrų topuose“, – teigia A. Černičenko.   

Grožio ekspertė atkreipia dėmesį, kad vasara dažniau apnuoginame kūną, todėl kūno estetikai ir komfortui žmonės skiria daugiau dėmesio. „Sprendimą  Palangos svečiams ir gyventojams pasiūlyti plaukelių šalinimo lazeriu paslaugas, kurių pasiūla kol kas yra labai maža šiame regione, diktuoja patys klientai ir sezonas. Tai efektyvus būdas jaustis komfortiškai, taupyti brangų poilsio laiką, atsisakant skutimosi peiliuko duše kiekvieną rytą, nepatiriant nemalonių pojūčių bei įaugančių plaukelių“, – teigia A. Černičenko.

TAIP PAT SKAITYKITE