Magne SLEEP FAST

Vilniaus kredito unija ir jos teikiamos paskolos

Vilniaus kredito unija

Jeigu bankas nesuteikia reikiamos paskolos ar tinkamų sąlygų jai gauti, visuomet galima atrasti alternatyvių būdų. Vilniaus kredito unija teikia įvairias paskolas tiek privatiems asmenims, tiek verslui su lanksčiomis sąlygomis, atitinkančiomis kliento finansines galimybes ir poreikius. Skaitykite toliau ir sužinosite, kodėl verta imti paskolą verslui iš kredito unijos. 

Paskola verslui

Norintiems pradėti savo nuosavą verslą, pradžioje dažniausiai stinga pinigų, tad natūralu, kad tenka skolintis. Netgi tiems, kurie jau turi susikurtą verslą, norisi jį plėsti ir modernizuoti, kad būtų našesnis. Tuomet taip pat prireikia papildomų pajamų. Vilniaus kredito unija suteikia dviejų rūšių paskolas verslui. 

Pirmoji – tai paskola apyvartinėms lėšoms. Ji skirta tiems, kuriems stinga pinigų atsiskaitymui su tiekėjais, pinigų srautų subalansavimui ar dėl per didelių išlaidų reikia papildyti savo turimas apyvartines lėšas. Antroji paskola yra skirta investicijoms. Ji apima verslo plėtrą, kuomet norisi modernizuoti turimą įrangą ar įsigyti naują, o galbūt reikia įsigyti naujus gamybinius pastatus ar juos rekonstruoti. Kad ir kokios pagalbos prireiktų kliento verslui, ji visuomet bus suteikiama, imant paskolą su kredito unija.  

Paskola ūkininkams

Dar viena verslo paskolos rūšis yra suteikiama išskirtinai ūkininkams, kurie užsiima savo ūkio plėtra. Šiais laikais įranga, skirta ūkio darbams, modernėja ir įgauna vis daugiau naujų funkcijų, kurios padeda auginti ir nuimti derlių kuo kokybiškiau, kad nenukentėtų žemė ir derlius būtų gausesnis. Atsiranda vis daugiau būdų kaip prižiūrėti ir puoselėti derlių ekologiškais metodais, tačiau jie nėra pigūs, tad tenka pasukti galvą iš kur gauti pinigų. Verta investuoti į naują įrangą, nes ji tampa naudinga ir tuo pačiu žemė mažiau nukenčia, o klientas lieka patenkintas produkto kokybe. 
Su Vilniaus kredito unija galima įsigyti paskolas nuo 20 000 Eur. ir plėtoti verslą įvairiems verslininkams. Paskolos suteikiamos lanksčiomis sąlygomis pagal kliento galimybes ir poreikius. Tad tai puiki alternatyva bankui.

TAIP PAT SKAITYKITE