REXSAN

Tyrimas: kas svarbiau už seksą?

Ohajo universiteto (JAV) psichologai atliko  tyrimą ir išsiaiškino, kad šiuolaikinius žmones, kuriuos prigimtis įpareigojo rūpintis savo seksualiniais santykiais su priešingos lyties atstovais, labiau domina, kaip įsitvirtinti visuomenėje ir pakelti savo savivertę rašoma „News of The World”.

Amerikiečių psichologai išsiaiškino, kad daugumai jaunų žmonių didesnį malonumą teikia ne seksas, o pakelta  savivertė, mėgstamas maistas, alkoholis arba džiaugsmas, kai geriausiam draugui kažkas pasisekė.

„Mes kažkiek nustebome sužinoję, kad noras jaustis gerbiamu, vertinamu ir reikalingu jaunimą „užveda” labiau nei visa kita”, – sakė vienas tyrimo autorių.  Mokslininkai atlikę ta tema du tyrimus apklausė kelių Amerikos universitetų studentus, uždavę jiems vieną klausimą: kiek patinka vieni ar kiti jų gyvenimo įvykiai. Pavyzdžiui, labiau mėgsta pavakarieniauti ištaigingame restorane ar susitikti su geriausiu draugu, gauti gerą pažymį ar išgirsti malonius komplimentus. Kiekvieną iš šių įvykių tyrėjai įvertino pagal penkių balsų skalę: pradedant nuo „nepatinka” iki „labai patinka”.

 


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE