Biorythm

Sveikata – didžiausias turtas: dovanos moterims, vertinančioms gerą savijautą

dovanos moterims

Reikia pripažinti, kad dovanų paieškos – ne visada maloni užduotis. Ypač tada, kai trūksta idėjų: atrodytų, parduotuvių lentynos nuklotos įvairiausiais daiktais, o ką dovanoti brangiam žmogui – nežinia. Šiuo metu esate kaip tik tokioje situacijoje? Ieškote dovanos mamai, žmonai, merginai, draugei ar kitai brangiai moteriai, o idėjų – apskritas nulis? Tikrai nesuklysite padovanoję sveikatingumo dovaną. Juk sveikata  – didžiausias mūsų turtas! 

Poilsis sanatorijoje

Didžioji dalis šiuolaikinių žmonių gyvena nuolatinėje skuboje. Kokybiškai pailsėti tiesiog nėra kada, todėl prasideda įvairios sveikatos problemos. Ką daryti? Sąmoningai skirti laiko sau: juk tik patys esame atsakingi už savo savijautą. Arba… Laiku pastebėti, kad artimas žmogus yra pervargęs ir padovanoti jam kelialapį į sanatoriją! Šiuolaikinės sanatorijos – tai tarytum modernūs viešbučiai, SPA centrai ir profesionalios klinikos viename. Čia galima tiek atsipalaiduoti ir pasimėgauti maloniais grožio ritualais, tiek pastiprinti sveikatą. Todėl savaitgalio ar ilgesnis poilsis sanatorijoje – ideali dovana moteriai, kuriai rūpi jos savijauta.

Diagnostiniai sveikatos tyrimai

Apie profilaktinio sveikatos tikrinimo svarbą girdime gana dažnai. O ar į tai žiūrime pakankamai rimtai? Juk laiku pastebėta problema – tai Dievo dovana. Geriau laiku užkardyti potencialią bėdą, negu vėliau graužti nagus. Ieškote dovanos moterims, kurios skundžiasi suprastėjusia savijauta, bet pas gydytojus taip ir neapsilanko? Padovanokite joms diagnostinių sveikatos tyrimų paketus. Gal ir ne pati romantiškiausia dovana, bet garantuotai – labai naudinga.

Viso kūno masažas

Kokia gi moteris nemėgsta masažų… Ši procedūra – tai malonus sveikatingumo ritualas, padedantis tiek fiziniam, tiek dvasiniam kūnui. Juk net moksliškai įrodyta, kad profesionalūs masažai mažina nerimo ir depresijos simptomus, gerina nuotaika, padeda atsikratyti streso. Svarstote artimai moteriai padovanoti masažo kuponą? Neapsisprendžiate, kokią masažo rūšį pasirinkti? Išskyrėme kelias, pačias populiariausias: 

  • Klasikinis masažas. Tai – procedūra, jau daugelį metų išliekanti populiariausių masažų topuose. Juk būtent klasikinis masažas teigiamai veikia kraujotaką, padeda atsipalaiduoti, nuramina ir stimuliuoja įsitempusius raumenis. Puiki dovana toms moterims, kurios jaučiasi įsitempusios, pavargusios, nerimastingos ir pan. 
  • Tailandietiškas masažas. Ypatingos dovanos moterims – tai tos dovanos, kurios praturtina naujomis patirtimis. Būtent toks yra tajų masažas: procedūros metu juntami potyriai sunkiai palyginami su mums įprastu klasikiniu masažu. Klientai guli ant žemės, o masažistai juos masažuoja keliais, alkūnėmis, dilbiais bei plaštakomis. Judesiai primena manualinę terapiją. Tajų masažai itin naudingi žmonėms, kurie turi energetinių blokų, jaučiasi įsitempę, patiria nugaros skausmus, raumenų įtampą. 

Aromaterapinis masažas. Populiariausių masažų topuose karaliauja ir aromaterapinis masažas – procedūra, kurią galėtume įvardinti kaip tikrų tikriausią SPA ritualą. Masažas pasižymi dvejopa nauda: masažisto atliekami judesiai atpalaiduoja sustingusius raumenis, įsitempusius kūno taškus, o kvapnūs eteriniai aliejai ramina nervų sistemą, atpalaiduoja.

spa moterims

Sveikatos priežiūros prietaisai namams

Svarstote, ką padovanoti vyresnio amžiaus damai – mamai, tetai, uošvienei ar močiutei? Medicinos technika namams – puikus sprendimas. Kokią techniką turime omenyje? Tai galėtų būti kokybiškas elektroninis termometras, kraujospūdžio matuoklis, pulsoksimetras, gliukozės kiekio kraujyje matuoklis, įvairius savijautos rodiklius fiksuojantis išmanusis laikrodis, žingsniamatis ir pan. Sveikatos rodiklius dama galės sekti net neišėjusi iš namų – tai tarytum prevencinė priemonė, padedanti laiku pastebėti pakitimus.

sveikata moterims

Sporto klubo abonementas

Iš ko susideda sveika gyvensena? Žinoma, iš kokybiško miego, sveikatai palankaus maisto, stresinių situacijų vengimo ir… Aktyvaus gyvenimo būdo. Ieškote sveikatingumo dovanos brangiai damai? Padovanokite jai sporto klubo abonementą! O, idealiu atveju, prisijunkite sportuoti drauge. Kartu džiaugsitės malonia veikla, sportiniais pasiekimais ir sveikatai palankiu hobiu.

sportas moterims

Rinktis tikrai yra iš ko, tad būkite rūpestingi ir dosnūs – dovanokite moterims viską, kas susiję su sveikata bei geresne savijauta. Aišku, nepamirškite ir gėlių!

TAIP PAT SKAITYKITE