REXSAN

Seksas trise: 15 patarimų vyrams

Kartais atsitinka taip, kad vyro lovoje  atsiduria ne viena moteris, o priežasčių dėl tokios sudėtingos kombinacijos gali būti irgi ne viena.

Santykių ekspertai pataria, kaip vyrams reaguoti į tokią situaciją:

1. Тu gali būti grubus ir godus, gali būti jautrus ir drovus, gali daryti, ką nori, išskyrus viena –  nesistebėk!

2. Jei teko laimė pasimylėti su dviem merginomis iš karto, nesugalvok ten pat ir nakvoti, nes į tokią sekso šventę kviečiami ne visi norintys. Nors ir būtum nieko prieš, tačiau tai gali nepatikti partnerėms.

3. Jei viena iš tų gražuolių – tavo pastovi draugė, o kita – jos draugė, tai kitą rytą privalai iš karto pamiršti, kas vyko naktį. Jokio koketavimo ir flirtavimo, tik švelnus pabučiavimas į skruostą, atsisveikinant su draugės drauguže. Įsidėmėk, jūsų tik draugiški santykiai.

4. Neprašyk merginų glamonėti viena kitos. Jei joms tai patinka, padarys ir be tavo prašymo.

5. Jų – dvi, todėl, kai rodysi dėmesį tik vienai, kita neturėtų gulėti šalia su atstumtosios ir pamestosios veido išraiška. Nors paimk ją už rankos.

6. Net jei esi sėkmingas verslininkas ar įmonės vadovas, lova – ne ta vieta, kurioje galima komanduoti ir nurodinėti, kuri ką turi daryti.

7. Nepamiršk, kad tokio pobūdžio renginiai turėtų tęstis mažiausiai vieną, dvi valandas.

8. Jei esi įsitikinęs, kad „antram kėliniui” tau neužteks jėgų, tiksliau potencijos, sustok, padaryk pertraukėlę, pabūk kiek su viena, o paskui su kita. Arba paleisk į darbą liežuvį ir rankas. Suprantama, tik kilniems darbams.

9. Vis dėlto geriau būtų, kad užtektų jėgų „antram kėliniui”. Juk jų dvi.

10. Būk švelnus ir, svarbiausia, garbingas. Merginos turi jausti, kad tu šį malonumą vertini kaip dovaną iš dviejų gražių sutvėrimų, dėl kurių padorumo nekyla jokių abejonių.

11. Jokiu būdu nešnabždėk į ausį vienai iš jų, kad ji tau labiau patinka. Net jei kita ir neišgirs, pirmai tai gali padaryti įspūdį. Juk moterys mėgsta intrigas, lenktyniauti, konkuruoti, bet dabar – tam ne laikas. Mat seksologų tvirtinimu, moterys apskritai labiau linkusios visokiems psichologiniams ištvirkavimams nei vyrai. Todėl tuo metu kaip niekada susijungia jų sielos, mintys ir kūnas, jaučiasi viena visuma, ištirpsta viena kitoje. O čia imsi ir mėginsi atskirti jas savo tokiu atvirumu!

12. Jei tavo mylimoji pasimylėti trise, tai dar nereiškia, kad dabar privalai sutikti su tuo, jog šis mini spektaklis būtų pakartotas. T.y. kai Vyras+Moteris+Vyras.  Tiesiog reikėtų jai paaiškinti, kad vyrai apskritai sunkiau įveikia distanciją su pašaliniais efektais. Be to, homofobijos apraiškos tarp moterų išplitusios labiau nei tarp vyrų. O svarbiausia priežastis ta: kai vyras pamato savo partnerę kito glėbyje, jis nebelaiko jos vienintele ir nepakartojama. Nors pastarasis žodis ir nėra gryna tiesa žvelgiant iš psichologinio taško, tačiau merginai jis būtų labiausiai įtikinamas.

13. Pasistenk šį kartą vengti sekso eksperimentų, todėl neieškok neįprastų sekso pozų.

14. Nepamiršk kontracepcijos priemonių. Specialistai pataria, kad kiekvieną kartą, pereinant nuo vienos prie kitos partnerės, reikėtų keisti ir prezervatyvus.

15. Gali galvoti, kad tau labai pasisekė, nes remiantis apklausos duomenimis, 90 proc. vyrų norėtų užimti tavo vietą.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE