Mollers

Prieš ką neatsispirtų nė viena moteris?

dovanos

Vyrui rasti idealią dovaną, skirtą moteriai, nelabai lengva misija. Be to, tarp mūsų gyvenimo moterų – tai ir mamos, ir močiutės, ir seserys, ir žmonos, ir dukros, ir sužadėtinės, ir bendradarbės, ir šiaip geros draugės. Tad būk gudrus, kad galėtum kiekvienai iš jų rasti ir padovanoti ką nors tokio įsimintino ir širdžiai brangaus.

Kokios praktinės dovanos gali pradžiuginti moteris?

Nėra tokios moters, kuri nenorėtų skaniai kvepėti, todėl kad ir pats mažiausias kvepalų buteliukas gautas dovanų tikrai neliktų be dėmesio. Moteris pradžiuginti galima ir padovanojus joms talpią ir tuo pačiu kompaktišką kosmetinę. Maloniai nuteiktų ir padovanoti išvaizdūs auskarai, kiti juvelyrikos dirbiniai, įvairūs moteriški aksesuarai, plaukų priežiūros, manikiūro ir makiažo atributika, įvairi bižuterija, gražios dėžutės, papuoštos dekupažo technika.

Bet ne vien tai gali pavergti moters širdį. Vienas pomėgis neabejotinai vienija visas moteris. Jei jus domina dovanos idėja moterims, žinokite, jog reta dailiosios lyties atstovė atsispirs saldžiai dovanėlei. O tokios rūšies dovanų irgi nesunkiai galima rasti rinkoje, jas siūlo ir internetinė prekyba.

Kokiomis progomis tinka dovanoti moterims saldžias, gurmaniškas dovanas?

Saldžiomis ir skaniomis dovanomis mielas ir svarbias jūsų gyvenimo moteris galima pradžiuginti pačiomis įvairiausiomis progomis. Tai gali būti ir Tarptautinė moters diena, ir Mamos diena, ir Valentino bei Mildos dienos, ir gimtadienis. Ypač populiarios tokios dovanos per Kalėdas, Naujuosius metus ir kitas tradicines kalendorines šventes.

Kokie gardumynai patenka į gardžiųjų bei saldžiųjų dovanų rinkinius?

Gurmaniškų dovanų rinkiniuose greta puikuojasi juodasis šokoladas su įvairiais priedais, ekologiškos arbatos ir kitokie sveikuoliški gėrimai, ypatingo skonio užtepėlės, sotūs ir neišpasakytai gardūs užkandžiai ir saldūs, mūsų kraštuose įprasti kepiniai. Pavyzdžiui, merginoms ir moterims skirtuose rinkiniuose greta glaudžiasi juodasis šokoladas ir kietasis sūris, šalia jų – ypatingo skonio šaltalankių uogienė su čili, svarainių cukatos ir liepžiedžių arbata.

Kito rinkinio variante – juodojo šokolado saldainiai su apelsinais ir jūros druska, riešutainis su džiovintomis vyšniomis, sausainiai su riešutais ir gilių kava. Ir čia tik maža dalis tų rinkinių, kurie gali atkeliauti į jūsų namus pas jums brangias moteris.

TAIP PAT SKAITYKITE