Magne SLEEP FAST

Pasaulinę psichikos sveikatos dieną kviečia į raminančius vaizdus pasinerti su žinomų aktorių balsais

Psichikos sveikatos diena

Šiuolaikiškame nuolatinio skubėjimo ir įtampos kupiname gyvenime būtinybe tampa rūpinimasis emocine savijauta. Ja pasirūpinti primena ir spalio 10 d. minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Lietuvoje pristatyta „discovery+“ laida „Ramybės pasaulis“ ragina nusiraminti pasineriant į įspūdingus vaizdus iš viso pasaulio, įskaitant ir daugumai lietuvių pažįstamą kaimyninės Latvijos gamtą. Kelionėje į ramybės būseną žiūrovus lydės žinomų kino aktorių balsai.

Ši visiškai nauja televizijos patirtis nuo kasdienybės rūpesčių nukelia į svaiginančią vizualinę kelionę. Kiekviename pusvalandžio trukmės laidos „Ramybės pasaulis“ epizode įspūdingi vaizdiniai susilieja su tokių pasaulinio garso aktorių kaip Nicole Kidman, Cillian Murphy, Keanu Reeves, Kate Winslet. Zoë Kravitz, Lucy Liu, Mahershala Ali, Priyanka Chopra Jonas, Idris Elba ir Oscar Isaac pasakojimais.

Laidos kūrėjus įkvėpė rekordinė meditacijos ir miego programėlės „Calm’s Sleep Stories“ sėkmė – pasakojimai prieš miegą suaugusiems, kurių klausosi daugiau nei 250 mln. prenumeratorių.

Kiekviena atpalaiduojanti „Ramybės pasaulio“ istorija yra skirta pakeisti žiūrovo savijautą. Priešnuodžiu šiuolaikiniam gyvenimui vadinamos laidos epizodai kuriami derinant įdomias pasakojamas istorijas, raminančią muziką ir užburiančius vaizdus.

Visus epizodus žiūrovai jau dabar gali išvysti „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją, „Telia Play“ ir „MEGOGO“.

Nukels ir į Latvijos miškus

Įvairaus amžiaus auditorijai skirtas „Ramybės pasaulis“ pakvies mintimis nusikelti į įvairiausius pasaulio kampelius – nuo makaronų gamintojo virtuvės Sietle iki Latvijos miškų – ar net pakeliauti už saulės sistemos ribų.

Latvijoje filmuotoje penktojoje „Ramybės pasaulio“ serijoje „Gyvenimas tarp medžių“ aktoriaus K. Reeves balsu pasakojama apie medžio apdirbėją Rihardą Vidzickį, kuris įgyvendina vaikystės svajonę – iš medžio kamieno pasigaminti kanoją. Vaizdingas ir meditatyvus kanojos skaptavimas trunka ne vieną mėnesį ir leidžia žiūrovui įsijausti ir pasimėgauti lėtu gamtos ritmu.

Gamtos mylėtojų taip pat lauks pasakojimai apie sniego kelionę į žemę, paukščių migraciją, koralinio rifo gyvenimą ar laisvės simboliu laikomo žirgo pasaulį. Ieškančius kulinarinių įspūdžių prie ekranų kvies pasakojimai apie makaronų istoriją pasaulyje ir šokolado magiją.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine. Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų. Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, CNN, DC, „Eurosport“, HBO, „Max“, HGTV, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, TLC, „Magnolia Network“, TNT, TBS, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.wbd.com.

Apie „discovery+“:

„discovery+“ yra „Warner Bros. Discovery“ teikiama negrožinio ir realaus gyvenimo turinio srautinio transliavimo paslauga, veikimo pradžioje pasiūliusi plačiausią turinio katalogą. „discovery+“ siūlo daugybę išskirtinių, originalių serialų skirtingiems skoniams, įskaitant gyvenimo būdą ir santykius, namus ir maistą, tikrus nusikaltimus, paranormalius reiškinius, nuotykius ir gamtos istoriją, taip pat mokslą, technologijas ir gamtą, bei aukštos kokybės dokumentinius filmus. Lietuvoje „discovery+“ yra pasiekiama per „Go3“ televiziją, „MEGOGO“ ir „Telia Play“.

TAIP PAT SKAITYKITE