Venoruton spray purškalas kojoms

Nuostabus plaukimas baidarėmis Aukštaitijoje

Plaukimas baidarėmis

Mėgstantiems baidares veikti visada ką bus, nes atėjus vasarai ir geram orui plaukimo galimybių atsiranda daug ir įvairių. Ypač smagu plaukti baidarėmis su šeima ar draugais, tai leidžia patirti nuostabių nuotykių ir gerai, aktyviai praleisti laisvalaikį gamtoje. Aukštaitija gali būti vienas iš geriausių regionų skirtingo ilgio ir sudėtingumo lygio maršrutų pasirinkimui, kadangi vandens kelių čia esama labai daug ir įvairių. Aukštaitija žinoma kaip upių ir ežerų kraštas, tad čia tikrai nenuobodžiausite.

Toliau skaitydami sužinosite apie baidarių nuomą Aukštaitijoje ir skirtingus baidarių maršrutus. Galėsite pasinerti tiesiai į nuotykių sūkurį nuostabioje kompanijoje. Jūsų laukia patrauklios baidarių nuomos kainos ir platus jų pasirinkimas pagal pačius įvairiausius plaukimo poreikius.

Geriausi baidarių maršrutai Aukštaitijos regione

Pradėkime nuo to, kokio ilgio baidarių maršrutas Jums reikalingas. Yra sudaryta daugybė įvairių pasiūlymų tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems plaukikams, kurie yra išsiilgę kiek aktyvesnių nuotykių. Išskiriami vienadieniai trumpi maršrutai ir ilgesni maršrutai, trunkantys dvi ar tris dienas su nakvyne. 

Sudėtingumo lygis irgi labai įvairus. Esama ganėtinai trumpų, bet sudėtingų maršrutų sraunesnėmis bei labiau vingiuotomis upėmis. Esama ir ganėtinai lengvų, atpalaiduojančių plaukimo kelių, tad kiekvienas galės sau išsirinkti plaukimo maršrutą pagal lūkesčius. Plaukti baidarėmis galėsite tiek su savo šeima ir mažais vaikais, tiek su nuotykių ištroškusia draugų kompanija.

Visos baidarių paslaugos

Baidarių nuoma neapsiriboja vien pačių baidarių nuomavimu. Iš esmės tai viskas, ko reikia Jūsų patogumui plaukiant baidarėmis. Žinoma, gamtoje dažnai būna nepatogu ir reikia nusiteikti didesniems ar mažesniems nepatogumams, netikėtoms oro sąlygoms. Tačiau plaukiant baidarėmis bus pasirūpinta patogiu pristatymu į starto vietą ir grąžinimu atgal, taip pat nakvyne. Nakvoti galima specialiai įrengtuose kempinguose savo palapinėse arba specialiuose nakvynės nameliuose.

Metas pasinerti į nuostabius nuotykius su baidarėmis ir gerai praleisti savo vasarą! Atraskite sau tinkamą maršrutą, baidarę, pasikvieskite draugus – ir pirmyn!

Daugiau apie plaukimą baidarėmis Aukštaitijoje sužinosite: https://superbaidares.lt/

TAIP PAT SKAITYKITE