Avene

„Maxima” leidinys – pasiruoškite šventėms lengviau

Maxima leidinys

Pritrūko cinamono? Pasibaigė kepimo milteliai? O gal netikėtai atvyks daugiau svečių, nei galvojote? Pasiruoškite šių metų šventėms iš anksto, kad paskutinę minutę nereikėtų bėgti į parduotuvę ar kovoti prie lentynos dėl paskutinio kalėdinių prieskonių pakelio. Štai ką šį lapkritį–gruodį siūlo „Maxima“ leidinys bei ką įsigyti tikrai verta iš anksto!

            Mėgstate gaminti? Įsigykite svarbiausių savo virtuvėje naudojamų ingredientų

            Artėjančios šventės reiškia ir tai, kad daugiau laiko praleisite su brangiais žmonėmis gamindami ir ragaudami savo mėgstamiausius patiekalus. Jei jūs mėgstate sukiotis virtuvėje, artėjant šventėms verta peržvelgti savo virtuvės sandėliuko turinį ir įsigyti tai, ko dažniausiai prireikia per šventes. „Maxima“ leidinys gali padėti sutaupyti, jei į pirkinių sąrašą reikiamus daiktus ir produktus įtrauksite iš anksto, o įsigysite, kai bus taikoma akcija:

  • Pagrindiniai ingredientai. Peržvelkite, kas yra likę jūsų lentynose ir, jei reikia, įsigykite druskos, cukraus, miltų, dažniausiai naudojamų prieskonių, aliejaus.
  • Kalėdiniai prieskoniai. Čia turime omenyje ir prieskonius sausainiams, ir gėrimams gardinti. Pagal tai, ką mėgstate, galite įsigyti prieskonių mišinius ar pavienius prieskonius, tokius kaip cinamonas, gvazdikėlis, anyžius ir t. t.
  • Kava ir arbata. Per šventes dažnai gauname įvairių kavos ir arbatos rinkinių. Tačiau dar negautomis dovanomis juk nereikėtų pasikliauti, ar ne? Įsigykite ne tik savo šeimos mėgstamų gėrimų, bet ir įvairesnį rinkinį (pvz., su keliomis arbatos rūšimis), kad galėtumėte pavaišinti svečius.

            Pasirūpinkite, kad nieko nepritrūktų buityje

            Prieššventinis laikotarpis dažnai asocijuojasi ir su generaliniu namų tvarkymu. Juk kaip smagu, kai po sočių kalėdinių pietų galite ramiai išeiti pasivaikščioti su šeima ar pažiūrėti kalėdinį filmą, nes namai švarūs, tvarkingi ir pasiruošę priimti naujus svečius! Tam, kad buityje nieko nepritrūktų, verta atlikti savo spintelių auditą ir iš anksto įsigyti to, ko gali prireikti švenčių šurmulyje:

  • Švarai palaikyti. Tvarkydami namus atkreipkite dėmesį, kiek valymo priemonių dar turite. Prieš šventes prekybos centruose galima rasti tikrai neblogų nuolaidų buitinės chemijos prekėms. Įsigykite vonios, virtuvės valiklių. Taip pat atnaujinkite savo valymo prietaisų arsenalą. Galbūt jau metas tą sulūžusią šluotą pakeisti nauja?
  • Virtuvė – svarbiausia namų vieta per šventes. Kad virtuvėje nieko nepritrūktų (be maisto, kurį jau aptarėme), įsitikinkite, jog turite pakankamai priemonių indams plauti. Ar tai būtų indų ploviklis, pirštinės, šepetėliai šveitimui, o gal indaplovių tabletės, skalavimo skystis, indaplovių druska? Jei namuose turėsite bent po 1 naują pakuotę, galėsite būti ramūs, kad per šventes indus išplauti bus lengva ir paprasta.
  • Daiktai namų jaukumui. Prieškalėdinis laikotarpis yra puikus metas surūšiuoti šventines dekoracijas ir išmesti ar atiduoti tai, ko nenaudojate bei pasilikti tai, kas tikrai teikia jums džiaugsmą. Kasmet tikrai nebūtina pirkti naujų dekoracijų, tačiau jei jau trečius metus girlianda lieka dulkėti dėžėje, bet išmesti – gaila, metas jai surasti naujus namus! Na, o jei pastebėsite, kad nebeturite žvakių, servetėlių ar kitų šventinių smulkmenų – įtraukite jas į pirkinių sąrašą ir įsigykite nelaukdami iki paskutinės minutės.

            Džiaukitės mažiau suplonėjusia pinigine

            Kalėdos ir Nauji metai – tas metas, kai piniginė neišvengiamai suplonėja. Be maisto ir kelionių pas gimines reikia įsigyti ir dovanų visai šeimai. Be to, juk norisi aplankyti ir Kalėdinę mugę, paskanauti karšto šokolado ar nudžiuginti kolegas simbolinėmis dovanėlėmis. Visgi „Maxima“ leidinys šiemet jums gali padėti sutaupyti buitinėms bei maisto prekėms, kad daugiau pinigų liktų dovanoms ir tai, kas teikia džiaugsmą būtent jums!

TAIP PAT SKAITYKITE