Hempo

Aukštos kokybės tinklai sodo darbams

Aukštos kokybės tinklai sodo darbams

Augalų tinklai praverčia labai įvairiems sodininkystės ir daržininkystės poreikiams. Auginant ir prižiūrint augalus, formuojant gėlynus, vijoklius, tai yra nepamainomas darbo įrankis, kuris padeda išgauti taisyklingas, gražias formas ir palaikyti visavertį augimą. Su kokybiškais tinklais augalų priežiūra daug lengvesnė ir nesukelia rūpesčių. 

Toliau skaitydami sužinosite apie pačių įvairiausių sodo tinklų ir tinklelių pasirinkimus, kurių atrasite gera kaina.

Dar lengvesnė sodo priežiūra

Sodo tinklai labiausiai yra tinkami vijokliniams augalams. Tai gali būti vienmečiai augalai, tokie kaip kad, pavyzdžiui, agurkai, pupelės ir žirniai, kurie auga vijoklių principu skleisdami tolyn savo ūglius, taip pat braškės bei kiti sodo augalai. Tokiems augalams sodo tinklai bus idealus pasirinkimas.

Augalų nereikia prie sodo tinklelių pririšti, kadangi augdami jie patys tvirtai įsikabina į atramas. Puikiausia tam atraminė medžiaga – polipropileno tinklelis su didelėm skylutėm. Tokie tinkleliai neriboja oro srauto, todėl palaikomas ūglių vėdinimas, jie nepūna. Taip pat augdami augalai yra tolygiai apšviečiami saulės, kas užtikrina subalansuotą, tolygų jų augimą.

Polipropileno grotelės labai plonos, faktiškai besvorės, tačiau itin tvirtos. Su jomis labai lengva dirbti, todėl jų patiesimui nereikia daug pastangų, o priežiūra beveik nereikalinga. Kai baigiasi sezonas, atramas nesunku pašalinti, tai pigus ir geras pasirinkimas sodininkams.

Pasirinkimai skirtingoms sodininkų reikmėms

Be sodo tinklų dar taip pat pristatomos įvairios kitos medžiagos. Iš esmės tai yra viskas, ko gali reikėti sklandžiam, užtikrintam augalui augimui ir tinkamam vaisių ar sėklų subrandinimui. Sodininkai pas specializuotus tiekėjus ras labai platų pasirinkimą – tiek dar tik pradedantieji, tiek jau patyrę ir gerai žinantys, ko ieško. 

Jeigu renkantis kyla kokių nors klausimų ar neaiškumų – pasitarkite su sodo reikmenų specialistais ir galėsite lengvai išsirinkti, kas tiktų labiausiai jūsų sodo augalų auginimui.Tvirti, kokybiški, patogaus naudojimo tinklai įvairiems sodo bei daržo priežiūros poreikiams! Metas nieko nelaukti ir įsigyti savo sodo priežiūrai reikalingų medžiagų bei įrankių puikiomis kainomis.

TAIP PAT SKAITYKITE