REXSAN

5 populiariausi žaidimai per vestuves – išbandykite: pasakoja vestuvių organizatorė

Žaidimai per vestuves

Žaidimai per vestuves yra gana įprasta praktika. Tai yra unikalus būdas ne tik užimti svečius, tačiau ir suteikti galimybę jiems geriau vieniems kitus pažinti. Tiesa, kai kurie žaidimai vadinami atgyvena, tad reikia ieškoti unikalesnių, kurie tikrai sudomintų ir neatrodytų nuobodūs bei… senoviški. Tam į pagalbą ateina tokie vestuvių organizatoriai kaip Monika, kuri teigia, kad geri žaidimai – išjudina visus.

Žaidimai yra labai įvairūs

Monika teigia, kad pirmiausia reikia nuspręsti – kokie žaidimai geriausiai atitinka svečius. Jeigu vestuvėse dominuoja jaunimas – reikia vienokių, jeigu vyresnio amžiaus asmenys – dažniausiai pasirenkami klasikiniai. Galiausiai, jeigu yra ir tokių, ir tokių – svarbu suderinti kuo daugiau skirtingų žaidimų, kad kiekvieno poreikiai būtų patenkinti.

Sprendimas, ar žaisti žaidimus vestuvėse – priklauso nuo poros. Svarbu atsižvelgti į savo pageidavimus, svečių sudėtį ir šventės atmosferą. Jei nuspręsite žaisti žaidimus – svarbu iš anksto juos gerai apgalvoti ir pasirinkti tokius, kurie tiktų visiems svečiams“,- pataria Monika.

Kokius aspektus reikia įvertinti renkantis žaidimus?

  • Pasirinkite žaidimus, kurie yra lengvi, suprantami ir linksmi visiems svečiams.
  • Įsitikinkite, kad žaidimai atitinka šventės atmosferą ir neatrodo pernelyg rimti ar oficialūs.
  • Pasirūpinkite, kad žaidimai neužtruktų per ilgai ir netrukdytų šventės eigai.
  • Būkite pasiruošę alternatyviam planui, jei ne visi svečiai norės žaisti.

Svarbiausia, kad vestuvių žaidimai būtų linksmi ir įsimintini tiek jaunavedžiams, tiek svečiams“,- pataria Monika.

Apdovanojimai – labai svarbu

Žinoma, kad vestuvių žaidimai bus labiau įtraukiantys, jeigu jie turės apdovanojimus. Monika teigia, kad tai yra būtina smagaus laiko praleidimo sąlyga. „Apdovanojimai ne tik motyvuoja, tačiau ir gali tapti skoningu simboliu, kuris primins šią gražią šventę. Prabangiai atrodo stikliniai apdovanojimai. Tokius dažniausiai siūloma graviruoti vestuvių data arba jaunųjų vardais. Interjero puošmena primins šią gražią šventę, jaunųjų meilę. Arba šiuo metu labai mėgstamos apdovanojimų statulėlės. Kaip kokios Grammy – sukelia daug juoko, tikrai kažkas unikalaus“,- pataria specialistė.

Kaip pasirinkti žaidimus?

Monika akcentuoja, kad geriausia žaidimų parinkimą palikti specialistų rankose. Jie geriausiai išmano – kokiai publikai kokiai žaidimai labiausiai tinka. „Pirmiausia vertinama svečių sudėtis. Ar svečiai daugiausia yra jauni, ar vyresnio amžiaus? Ar jie pažįsta vieni kitus? Aišku, žaidimų parinkimą lemia ir šventės vieta, atmosfera. Galiausiai, jaunieji taip pat dažnai pateikia savo pageidavimus. Kokių žaidimų jie norėtų? Ar yra kokių nors žaidimų, kurių jie nenorėtų žaisti?“,- esminius niuansus nurodo Monika.

Specialistė dalinasi keliais žaidimais, kurie per vestuves pasiteisina labiausiai.

  1. Bingo

Sukurkite bingo korteles su vestuvių tematikos žodžiais ar frazėmis. Pavyzdžiui, “Svečias pasako kalbą be raidės “r” raidės”, “Kas nors pagauna puokštę”. Svečiai vaikšto po salę ir ieško žmonių, kurie atitinka užduotis. Pirmasis, kuris užpildo visą eilutę ar įstrižainę – laimi.

  1. Kėdžių šokiai

Šis klasikinis žaidimas visada yra smagus. Pastatykite kėdes ratu, žinoma, viena mažiau  nei yra svečių. Paleiskite muziką ir svečiai tegul vaikšto aplink kėdes. Kai muzika sustoja – visi turi skubiai surasti kėdę, sėsti ant jos. Tas, kuriam nelieka kėdės – iškrenta iš žaidimo. Kiekvieną kartą pašalinkite vieną kėdę, kol lieka tik vienas laimėtojas.

  1. Šokio konkursas

Surenkite šokių konkursą su skirtingomis kategorijomis, pavyzdžiui, geriausias porų šokis, linksmiausias šokis, geriausias retro šokis.

  1. Žodžių asociacijos

Pasakykite svečiams žodį susijusį su vestuvėmis: puokštė, santuoka, žiedai… ir paprašykite jų per kelias sekundes pasakyti pirmąjį žodį, kuris ateina į galvą. Tikrai išgirsite daug unikalių atsakymų!

  1. Pinata

Užpildykite pinatą saldainiais bei mažais prizais ir leiskite svečiams paeiliui bandyti ją daužyti lazda.

TAIP PAT SKAITYKITE