Ditel

Kaip išsaugoti vyriškumą

Apie raudosios šaknies (Hedysarum neglectum Ledeb) poveikį žmogaus organizmui pasakoja Altajaus krašto liaudies gydytojas žolininkas C.Nikiforovas.

Raudonosios šaknies veiksmingumą lemia augalo sudėtyje esančių flavonidų, rauginių medžiagų, kumarinų, triterpeninių saponinų ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų savybės. Todėl raudonoji šaknis pasižymi priešuždegiminiu, baktericidiniu, spazmolitiniu, kraujagysles plečiančiu ir švelniu diuretiniu (šlapimą varančiu) poveikiu.

Esant priešakinės liaukos uždegimui, uriatritui ir užspaustiems šlapimtakiams, esant prostatos adenomai raudonoji šaknis normalizuoja šlapimo išskyrimo sistemos funkcionalumą: pagerina šlapinimosi funkciją esant šlapimo užsilaikymui, padeda ištuštinti šlapimo pūslę, suretina šlapinimosi dažnumą, ypač naktį.

Raudonoji šaknis grąžina vyrišką lytinę potenciją, aktyvumą ir pajėgumą, pagerina kraujotaką ir pašalina sąstovį priešakinėje liaukoje, grąžina jėgas, prarastas esant dideliems fiziniams krūviams.

Rekomenduojama vartoti: sergant vyrų ir moterų lytinių organų, šlapimtakių sistemos ligomis, taikant kompleksišką gydymo būdą, gydant ūmų ir lėtinį prostatitą, uriatritą ir prostatito adenomą. Ji grąžina vyrišką lytinę potenciją ir pajėgumą.

Arbatos paruošimas:

1. Termose užpilti 5 g arba 5 pakelius šaknies 600 ml verdančio vandens. Laikyti 4-5 val.

2. 5 g arba 5 pakelius užpilti 600 ml vandens. Virinti 5-7 min. ant silpnos ugnies. Leisti prisitraukti 30 min. Arbata geriama 3 kartus per dieną po 200 ml su medumi prieš valgant. Esant ūmios ligos simptomams, gerti stipresnę arbatą. 

Trauktinės paruošimas:

60 g šaknų arba 60 pakelių užpilti 500 ml 40 laipsnių stiprumo degtine. Laikyti 12-15 dienų kambario temperatūroje. Geriama po 20-30 lašų į 1/3 stiklinės vandens ar arbatos 3 kartus per dieną prieš valgant. Degtinės trauktinę būtina skiesti vandeniu, nes degtinė skatina uždegiminius procesus.

Gydymo metu dar patartina gerti šaltai spaustą kedrų aliejų po 2-3 arbatinius šaukštelius 3 kartus per dieną. Vartoti alkoholį, rūkyti gydymo metu draudžiama.

Tiek vyrams, tiek moterims reikia žinoti, kad: 3-4 puodeliai per dieną stiprios kavos, alkoholis, ypač stiprus alus išplauna iš organizmo geležį, cinką, kalį, vitaminus, mikroelementus. Jie ypač reikalingi organizmui. Dar senovės gydytojas, išminčius Hipokratas sakė: „Dauguma žmonių gimsta švaria siela ir sveiku kūnu. Valgydamas ir gerdamas žmogus į savo organizmą per burną prisikemša įvairiausių ligų”.

O apie savo sielą kiekvienas iš mūsų žino, kokiais būdais, veiksmais savo sielą padarome ligone. Dirbtiniai maistiniai dažai, įvairiausių rūšių chemija, vaistai ir maisto produktai, genetiškai modifikuoti augalai, vaisiai, daržovės, mėsos produktai. Visa tai, ką dirbtinai sukūrė žmonės, visa tai, ką mes visi dirbtinai sukūrėme, tai padarėme savo ir kitų žmonių organizmui naikinti:

Vienas Rytų išminčius sakė: „Kiekvienas iš mūsų tiki pagal savo asmeninį smegenų išsivystymo lygį, tik išmintis – nuo Dievo”.

Kad protingai gyventume ir kad nevalgytume ir negertume kas po ranka pasitaikė, didelio proto ir išminties nereikia. Reikia tik truputėlį giliau susimąstyti ir įsiklausyti į senovės gydytojo išminčiaus Hipokrato žodžius: „Tai, ką valgome ar geriame, turi gydyti, o ne naikinti”.

TAIP PAT SKAITYKITE