Nobel biocare

Kodėl vyrai flirtuoja darbe?

Kai bendradarbis mirkteli akį žaviai kolegei ar maloniai pasikalba prie vandens aparato, daugelis moterų šiuos gestus vertina kaip komplimentą.

Bet vyrai, kurie flirtuoja darbe, taip elgiasi ne todėl, kad kolegė yra patraukli, o todėl, kad daugeliui jų įkyrėjo darbas ir jie nuobodžiauja.

Tyrimo rezultatai parodė skirtumus tarp lyčių. Moterys, kurios flirtavo darbovietėje su kolegomis, buvo laimingos. O vyrai darbo vietoje tiesiog nuobodžiavo.

Tyrimo metu buvo apklausti daugiau nei du šimtai vyrų ir moterų, kurių amžiaus svyravo nuo 21 iki 68 metų, rašoma dailymail.co.uk.

Ankstesni tyrimų rezultatai parodė, kad žmonės flirtuoja dėl įvairių priežasčių: vieniems – tai padėdavo pakelti savivertę, kiti taip linksminosi, o treti siekė artimiau susipažinti su patinkančiu partneriu.

„Jei vyrai jaučiasi nepatenkinti savo atliekamu vaidmeniu, jie griebiasi flirto, kad pralinksmėtų”, – sako verslo psichologas Chadi Moussa. Tad besaikis flirtas darbe, gali būti ženklas, kad vyrai labai nemėgsta savo darbo.

TAIP PAT SKAITYKITE