REXSAN

Inovatyvi odos atjauninimo technologija siekiantiems greito ir akivaizdaus rezultato

grožio procedūros

Dauguma trokštame atrodyti gražiai, bet dėl įtempto gyvenimo tempo, nebenorime atlikti procedūrų, dėl kurių turėtume keisti planus, atitrūktume nuo kasdienės veiklos. Pasak estetikos specialistų, šiuo metu sparčiai populiarėja nechirurginės grožio procedūros, po kurių nėra varginančio poprocedūrinio laikotarpio ir iš karto galima grįžti į darbą ar kitą įprastą veiklą. Inovatyvi frakcinė mikroadatinė radijo dažnio sistema „Secret RF“, šiuo metu pasaulyje specialistų pripažįstama komfortiškiausia ir efektyviausia odos atjauninimo technologija, užtikrina, kad išvengsite pooperacinio periodo, o atjaunėjusios ir sveikai švytinčios odos efektas kasdien tik stiprės. Daugiau apie šį modernų, Holivudo žvaigždžių pamėgtą odos atjauninimo būdą pasakoja medicinos centro „Northway“ Klaipėdoje gydytoja dermatovenerologė Laura Tautvydaitė.

Pasak specialistės, frakcinis mikroadatinis odos atjauninimas sistema „Secret RF“ ne tik leidžia išvengti ilgo gijimo periodo, bet ir užtikrina, kad jau po vienos procedūros galėsite džiaugtis jaunatviškesne ir skaistesne oda. Kolageno ir elastino gamybą skatinanti procedūra idealiai tinka siekiantiems greitai ir efektyviai sumažinti smulkias raukšleles, pigmentaciją, patempti ir sustangrinti suglebusią odą, palyginti odos spalvą, suteikiant jai sveikesnę ir gaivesnę išvaizdą. Frakcinė radiodažnio technologija taikoma ne tik veido odai, bet ir kaklui, dekoltė, plaštakoms, ji efektyviai mažina strijas šlaunų ar pilvo srityse.

Gydytoja pasakoja, kad procedūrai atlikti naudojama unikali naujos kartos didelio intensyvumo radiodažnio technologija ir auksu dengtų mikroadatėlių sistema. Procedūra užtrunka apie 20-30 min. Prieš ją pradedant, oda patepama nuskausminamuoju kremu, todėl procedūra visiškai neskausminga, gali būti jaučiamas tik nežymus diskomfortas. Mažytės, plonos adatėlės greitai, bet švelniai susminga į odą, atverdamos kanalus, pro kuriuos sklindant radiodažninėms bangoms, veikiami gilieji odos sluoksniai – stimuliuojama kolageno bei elastino sintezė. Pats odos paviršius beveik nepažeidžiamas, todėl ir poprocedūrinis laikotarpis itin trumpas.  Po procedūros atsiradęs paraudimas ir veido jautrumas praeina dar tą pačią dieną. „Procedūros dieną rekomenduojama odos nieko netepti, nesportuoti, nesilankyti pirtyje, o jau kitą rytą galima naudoti odos priežiūros ir makiažo priemones, užsiimti įprasta veikla,“ – pataria L. Tautvydaitė.

Procedūros metu naudojama radiodažnio energija skatina audinių atsinaujinimą giliajame odos sluoksnyje, todėl jau po pirmos procedūros oda akivaizdžiai atjaunėja, atrodo stangresnė, gaivesnė ir sveikesnė.

Siekiant efektyviausio rezultato, rekomenduojamas 4 procedūrų kursas, jas atliekant kas mėnesį. Rezultatai vis labiau pastebimi po kiekvienos procedūros, tačiau maksimalus efektas išryškėja praėjus trims mėnesiams po procedūrų kurso.

Šią procedūrą galima atlikti bet kuriuo metu laiku, ji tinkama ir įdegusiai odai, o taip pat tamsesnio gymio žmonėms. Norint pastovaus efekto, rekomenduojama kas metus procedūrą pakartoti.

Frakcinė mikroadatinė sistema „Secret RF“ itin veiksminga ir randų, tame tarpe ir atsiradusių po aknės, gydymui. Į odą įsiskverbiančios mažytės adatėlės suardo rando struktūrą, o radiodažniu perduodama energija skatina odos regeneraciją.

Gydytoja dermatologė pataria, jog siekiant papildomai stimuliuoti kolageno sintezę ir odos ląstelių atsinaujinimo galimybes, po atliktos procedūros odą galima padengti skystuoju auksu vadinama trombocitais praturtinta plazma. Paėmus paciento kraują bei 5-10 min. jį centrifuguojant, plazma su trombocitais atsiskiria nuo raudonųjų kraujo kūnelių, o trombocitų koncentracija plazmoje padidėja net 5-7 kartus. Gautas koncentratas, kuriame gausu veiksmingai ląsteles atjauninančių natūralių augimo faktorių, užtepamas ant probleminių veido ar kitų sričių odos, taip sustiprinant frakcinio mikroadatinio odos atjauninimo lazeriu „Secret RF“ poveikį ir užtikrinant dar efektyvesnį  galutinį rezultatą.

TAIP PAT SKAITYKITE