REXSAN

Vasara jau čia. O kova su celiulitu jau baigta?

celiulitas

Būtent vasaros metu daugelis moterų pradeda galvoti apie celiulitą naikinančias priemones. O reikėtų – kur kas anksčiau, kadangi tik sistemingas priemonių naudojimas ilgą laiko tarpą gali užtikrinti, kad odos nelygumai ne tik pranyks, tačiau svarbiausia – išnyks ilgam laikui.

Šiuo metu siūlomos anticeliulitinės priemonės yra tokios įvairios, kad verta vienu metu naudoti bent kelias, kad pavyktų pasiekti geriausią rezultatą. Visgi, dalis jų – tik mitas, tad tik vienu metu imantis kompleksiškų kovos su celiulito priemonių – pavyks visam laikui atsikratyti šių odos suragėjimų.

  • Pirmiausia, minėti anticeliulitiniai kremai, kurie yra labai įvairūs, tad būtinai skaitykite sudėtis, taip pat, internete skaitykite realius moterų atsiliepimus, kurie padės susidaryti nuomonę apie produkciją bei jos poveikį. Pavyzdžiui, labai giriami yra GUAM Fir fangogel gelis, moterų vertinamas – Skeyndor Slim Drone serumas. Kremus galite įsigyti Garbane.lt elektroninėje prekybos vietoje. Svarbiausia yra naudoti reguliariai, tik tokiu atveju pavyks pasiekti gerą efektą.
  • Turbūt visi puikiai žino, kad tinkamas vandens kiekis per parą gali padėti ne tik kur kas geriau jaustis, tačiau taip pat ir kur kas gražiau atrodyti. Kiek to vandens reikia? Dažniausiai minimi du litrai, tačiau, žinoma, viskas varijuoja priklausomai nuo fizinio aktyvumo, Jūsų kūno masės ir t.t. Atsiminkite, kad vanduo gali sumažinti odos surangėjimus, tad jis turi būtų kasdienybės dalis. O ir sultys, limonadas – tai ne vanduo.
  • Apie fizinio aktyvumo naudą ne tik žmogaus kūnui, tačiau ir sielai – taip pat net neverta kalbėti, kadangi visi puikiai žino, kad tai gali padėti geriau atrodyti ir geriau jaustis. Juolab, fizinis aktyvumas mažina celiulitą. Verta pasikalbėti detaliau su treneriu, kuris pateiks rekomendacijas dėl celiulitinių vietų mažinimo sporto pagalba.
  • Išbandykite ir šveitiklius, kurie ne tik mažina celiulitą, tačiau taip pat ir pašalina negyvąsias odos ląsteles. Šveisti odą siūlome kiekvieno prausimosi metu. Po šveitimo tepkite įsigytus anticeliulitinius kremus bei kitas drėkinančias priemones.
  • Galiausiai, belieka sveika mityba. Kai žmogus maitinasi patiekalais, kuriuose yra daug riebalų bei angliavandenių – jis paprasčiausiai “maitina” celiulitą. Ir taip, tikrai ne visos stambios jį turi ir ne visos lieknos jo neturi, tačiau tinkamai maitinantis – didelė tikimybė, kad Jūsų oda atrodys puikiai.

Gražus kūnas suteikia sau kur kas daugiau pasitikėjimo. O atrodyti taip, kaip norite – nėra sunku. Tik svarbiausia – tinkamos priemonės ir tuo pačiu kompleksinis, nuolatinis jų naudojimas.

TAIP PAT SKAITYKITE