REXSAN

SPA prilygstanti veido procedūra jūsų namuose

Veido kaukės

Lakštinės veido kaukės šiais laikais yra ypač populiarios dėl savo patogumo: įsigyti jas galima net prekybos centre, o naudoti tiek namuose, tiek kelionių metu. Manoma, jog toks būdas atgaivinti veidą atkeliavo iš Japonijos – moterys rinkdavo šilką, likusį nuo kimono apdarų gamybos, ir mirkydavo jį gėlių vandenyje prieš dedant ant veido. Sudrėkinta ir švytinti oda vos per 15–20 minučių yra visų moterų svajonė. Greitas gyvenimo ritmas, aplinkos poveikis ir patiriamas stresas tampa išsausėjusios ir papilkėjusios veido odos priežastimi. Lakštinė veido kaukė gali ne tik puikiai sudrėkinti odą ir suteikti jai reikiamų medžiagų, bet ir leisti trumpam atsipalaiduoti ir pasijusti lyg SPA salone neišeinant iš namų.

Kaukės pasirinkimas

Svarbu tinkamai pasirinkti kaukę bei įsitikinti, jog joje esančios medžiagos tinka jūsų odos tipui bei suteiks akivaizdžių rezultatų. Jeigu ryte jūsų laukia svarbus susitikimas, rekomenduojama rinktis energizuojamąją lakštinę kaukę, o norint sumažinti raudonį – raminamąją. Kaukių pasirinkimas yra itin platus. Štai Holika Holika siūlo kaukes veido atspalvio suvienodinimui bei kolageno kaukes standesnei odai. Prieš kaukės naudojimą, būtina tinkamai paruošti odą. Makiažas privalo būti kruopščiai pašalintas, o jo likučiai – nuplauti drungnu vandeniu. Norint atverti poras ir padėti odai gauti naudingas kaukės medžiagas, svarbu nuvalyti veidą toniku (jis taip pat subalansuos odos pH lygį). Naudoti kaukę patartina prieš miegą: per naktį veikliosios kaukės medžiagos įsiskverbs į gilesnius odos sluoksnius, o rezultatą matysite jau ryte. Be to, naudoti lakštinę kaukę verta ir besimėgaujant šilta vonia, kadangi šilti garai greičiau atvers veido poras ir leis įsisavinti naudingas medžiagas. Norėdami gauti dvigubą naudą, kurį laiką galite palaikykite kaukę šaldytuve apie 20–30 minučių, tai suteiks dvigubą gaivos efektą. Dedant kaukę, reikia pradėti nuo kaktos ir lėtai paskirstyti visą kaukės dydį ant veido. Nepalikite jokių odos lopinėlių, padenkite visą veidą – neretai tam yra naudojamas veido volelis, kuris taip pat tinka masažui.

Teisingas ir efektyvus kaukės naudojimas

Rekomenduojama nelaikyti kaukės pernelyg ilgai, užtenka 15–20 min. Nepatariama laukti, kol ji išdžius. Jeigu lakštinė kaukė išdžiūsta ant veido, tai gali pažeisti veido odą, kadangi sausa kaukė sugers odos drėgmę ir procedūra bus nenaudinga.

Skystis, esantis lakštinės kaukės pakuotėje, yra serumas – jis padeda atgaivinti bei maitinti odą naudingomis medžiagomis bei vitaminais. Derėtų nepamiršti panaudoti ir serumo likučių: išpilkite serumą į delną bei paskirstykite ant kaklo arba veido po kaukės naudojimo. Tepti galite ir dekoltė zoną bei rankas. Nusiėmus kaukę nuo veido, oda per kurį laiką sugers serumo likučius, taigi nereikėtų jos nuplauti. Patariama masažuoti veidą ir taip paskatinti odos regeneraciją bei pagreitinti serumo absorbciją. Be to, masažas gerina kraujotaką ir užtikrina natūralią kolageno gamybą.

Procedūros pabaigoje patariama patepti veidą maitinančiu kremu, kuris padės serumui išsilaikyti jūsų odoje. Veido kremą, taip pat kaip renkantis veido kaukę, svarbu rinktis pagal jūsų odos tipą. Sausai odai rekomenduojamas riebesnis kremas, o į riebumą linkusiai odai patartina naudoti lengvesnį, gelinį kremą, kuris neapsunkintų odos ir lengvai įsigertų. Pagrindinė veido kremo užduotis – drėkinimas. Drėkikliai būtini visiems odos tipams, tad labiausiai vertėtų ieškoti hialurono rūgšties bei keramidų.

Lakštinės kaukės yra puiki veido priežiūros priemonė, kuri ne tik džiugina savo efektyvumu, bet ir leidžia atsipalaiduoti po ilgos dienos ir pasimėgauti ramia grožio procedūra. 

TAIP PAT SKAITYKITE