Mollers

Soliariumo teikiami privalumai ir ką verta žinoti pirmojo vizito metu

soliariumai

Kas yra soliariumas, greičiausiai nereikia sakyti. Net ir šiltuoju metų laiku tai neabejotinai yra gelbėjimosi ratas moterims ir vyrams, norintiems pasimėgauti nuostabiu bronziniu įdegiu. Soliariumuose galima stovėti ir gulėti, galite pasirinkti savo mėgstamą būdą ir mėgautis šiluma ir įdegiu. Jie labai patogūs, ir sakoma, kad įdegis juose pasiskirsto tolygiau, dėl to patartina rinktis stovimus soliariumus. Soliariumas nebūtinai pagražina visą kūną, pavyzdžiui, galite pasirinkti mini variantą ir naudoti soliariumą tik veido sričiai. Jei jus vargina spuogai, ši parinktis yra labai populiari, nes soliariumas padeda juos sumažinti.

Sakoma, kad vitaminas D yra būtinas žmogaus organizmui ir jis taip pat gaunamas iš soliariumo šviesos

Soliariumas padeda naikinti bakterijas ir dezinfekuoti odą. Galite išgirsti, kad soliariumas pakenks odai ir paskatins odos senėjimą. Tačiau verta paminėti, kad modernus soliariumas yra ir ne tik naudingas, todėl nepamirškite ir naudokitės saikingai. Jei viskas daroma teisingai ir pasikliaujate profesionalais, soliariumas tikrai nekenksmingas. Beje, šis procesas apsaugo odą, skatina elastino ir kolageno gamybą, suteikia jai daugiau deguonies, efektyviai apsaugo ją nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio, padeda odai išlaikyti drėgmę.

Nors šviesa soliariume yra dirbtinė, ji vis tiek skatina endorfinų (laimės hormono) gamybą, todėl laikas soliariume taip pat gali atnešti teigiamų emocijų, pakelti nuotaiką, energiją ir norą dirbti. Tai ypač lengva pajusti naudojant soliariumo programą šaltuoju metų laiku, kai esate niūri ir blogos nuotaikos. Nustebsite, kaip soliariumas skatina jūsų psichinę ir emocinę sveikatą!

Pirmasis vizitas į soliariumą? Štai ką reikėtų žinoti

Prieš pirmą kartą lankantis soliariume, rekomenduojama pasitarti su gydytoju. Kodėl? Nors šiuolaikiniai gultai yra saugūs, jie turi daug kontraindikacijų, todėl jei vartojate tam tikrus vaistus, turite sveikatos problemų, tam tikrų ligų ar kitų nemalonumų, būtinai pasitarkite su gydytoju. Jei gydytojas „palaimina“ jus mėgautis soliariumu, prašome atidžiai pasirinkti, kur apsilankyti.

Elitsun ir kiti pripažinti soliariumai yra geriausias pasirinkimas. Prieš kelionę į soliariumą nusiprauskite po dušu, naudokite švelnų pienelį ar drėkinantį dušo gelį. Po soliariumo lepinkite odą jautriai odai skirtu prausikliu ir negailėkite drėkinamojo kremo. Keliauti į soliariumą negalima nėštumo metu, žindymo metu, taip pat šviesios odos savininkams, turintiems didelių apgamų ar daug smulkių. Soliariumas nerekomenduojamas ir vartojantiems hormoninius preparatus, antibiotikus.

Apsilankymas soliariume patiks ne tik moterims, bet ir vyrams, norintiems pasimėgauti nuostabiu įdegiu

Tai gali būti puiki dovana mamai, tėčiui, sutuoktiniui, seseriai, broliui, širdies draugei ar net močiutei, tačiau svarbu žinoti, ar dovanos gavėjas lankosi soliariume. Jei žmogus niekada nesinaudojo tokia paslauga, geriausia nenaudoti tokios dovanos, nes, kaip minėjome, šiuo atveju taip pat svarbi gydytojo vieta dėl saugumo. O gal brangus žmogus buvo soliariume ir nori vėl mėgautis įdegiu, bet negali to sau leisti dėl finansinių priežasčių? Taigi, tikrai tokios dovanos atneš daug laimės! Kaip dovana moterims ar vyrams, vienas apsilankymas ir prenumerata ar net kelių paskyrų grupė puikiai tinka.

TAIP PAT SKAITYKITE